Головна » 2017 » Травень » 12 » Здоров’язбережувальні технології у навчально-виховному процесі крізь призму реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей
16:05
Здоров’язбережувальні технології у навчально-виховному процесі крізь призму реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей
 

     03 травня 2017 року на базі Фурманівської  ЗОШ І- ІІІ ступенів (директор Дибченко Н.В.) відбувся районний семінар-практикум для директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою «Здоров’язбережувальні технології у навчально-виховному процесі крізь призму реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді».
      Напрацьований досвід з даної проблематики в Фурманівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який презентували директор Дибченко Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Стратуца С.В., учителі, учні, батьки, було показано під час семінару.

        У семінарі брали участь 22 директори навчальних закладів району, начальник відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації Мергут Сергій Іванович, голова СВК «Вікторія» Артеменко Дмитро Іванович та голова сільради Чернега Анатолій Іванович.

        Піснею «А ми дівчата з України» зустрів учасників семінару вокальний ансамбль учнів «Ізвораш», лауреати І ступеня районного етапу Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Чисті роси».

        Здобутками педагогічного колективу за проблемою семінару поділилася у своєму виступі директор Дибченко Н. В.

        Агітбригада учнів школи «Голос молодості», яка є постійним активним учасником районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я», пропагувала та популяризувала здоровий спосіб життя.

       Як практичну частину семінару-практикуму присутнім було продемонстровано впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес.

        Учитель початкових класів Ченуша Євдокія Дмитрівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне  звання «старший учитель») з учнями 1 класу показала технології «Сольові мішечки», «Колективний крик».

       Молодий учитель початкових  класів Манченко Тетяна Олександрівна з учнями 4 класу провела фізкультхвилинки  на англійській мові для знаття втоми на уроках.

        Дві команди (учні 7-8 класів спільно з батьками) взяли участь у інтелектуально-розважальній грі «Здоров’я дітей – здоров’я нації» за сценарієм, який був розроблений директором Дибченко Н. В. і заступником директора з навчально-виховної роботи Стратуцею С. В. Разом з дітьми змагалися батьки: Лянка Наталя Дмитрівна, Коваль Людмила Іванівна, Буркан Неля Георгіївна, Чернега Людмила Федорівна, Аргірова Ірина Миколаївна, учитель початкових класів - бабуся - Сирбу Зінаїда Степанівна.

       Національно-патріотичне виховання охоплює всіх учасників навчально-виховного процесу, сприяє формуванню у дітей та утвердженню у педагогів і батьків національних та загальнолюдських цінностей, особистих якостей, притаманних громадянину України.
Слід зазначити, що у навчальному закладі формування ціннісних орієнтацій в учнів здійснюється комплексно – через навчальний процес, позакласну та позашкільну виховну роботу, функціонування органів учнівського самоврядування.
Ідеї патріотизму педагоги школи зробили наскрізними в системі шкільного життя, тому активно залучають дітей до участі в різноманітних заходах.

     Увазі присутніх було представлено захід з елементами дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за участю 2 команд – команди учнів і команди вчителів, які підготував учитель фізичної культури Дибченко Руслан Іванович. До складу команди учителів ввійшли: директор Дибченко Наталя Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Стратуца Світлана Вікторівна, учителі Манченко Тетяна Олександрівна, Колеснік Ольга Володимирівна, Тимошенко Оксана Григорівна, Буркан Ян Геннадійович.

     Під час «круглого столу» директори навчальних закладів району обмінялися думками щодо створення умов для збереження здоров'я учнів під час навчально-виховного процесу,  а також пріоритетних напрямків діяльності навчального закладу з національно-патріотичного виховання.
Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Дибченко Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Стратуца С.В.), педагогічному колективу Фурманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за високий рівень науково-методичної та практичної спрямованості районного семінару-практикуму, професіоналізм і творчість, а також голові СВК «Вікторія» Артеменку Дмитру Івановичу та голові сільради Чернезі Анатолію Івановичу за сприяння у створенні умов для навчання і виховання підростаючого покоління села.

Переглядів: 107 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua