Головна » 2016 » Березень » 4 » Засідання районної школи молодого вчителя іноземної мови
15:05
Засідання районної школи молодого вчителя іноземної мови
 
          Згідно з річним планом роботи методкабінету відділу освіти райдержадміністрації  24 лютого 2016 року на  базі Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  (директор Онищенко Д.І.) відбулося  чергове  засідання  районної школи   молодого вчителя   іноземної мови (керівник Панчина О. С.) .
            На початку засідання вчитель англійської  мови  Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  Бесчастна І. О. ознайомила слухачів з планом основних масових заходів у рамках виконання Указу Президента України «2016 рік – рік англійської мови в Україні», з використанням відео фрагменту «2016 – The Year of English Language».
           Обговорення головних питань засідання відбулося у формі «круглого столу». Основну увагу було приділено наступним питанням:
- проведення  державної підсумкової атестації учнів 9,11 класів загальноосвітнього навчального закладу;
- орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів 9,11 класів загальноосвітнього навчального закладу: підготовки завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 9 класу (у письмовій формі), яка складається з трьох частин (читання, використання мови та письмове повідомлення);
- проведення державної підсумкової атестації з іноземної мови учнів 11 класу 20 травня 2016 року за єдиними  завданнями ( навчальні заклади отримають на кожного учня 11 класу, безкоштовно,  тестові зошити з бланками відповіді).
           Міністерством освіти і науки України підготовлено методичні рекомендації щодо формату, критеріїв оцінювання та зразки тестів державної підсумкової атестації з іноземних мов, які будуть надіслані безкоштовно до кожного навчального закладу
(1 примірник) та розміщені на спеціально створеному сайті dpa2016.com.ua;
- оформлення атестаційної роботи.
         Важливе значення при підготовці учнів до ДПА та ЗНО мають форми і методи самостійної роботи в старших класах на уроці і вдома. Керівник районної ШМВ
Панчина О. С. поділилася своїм досвідом роботи з  цього напрямку: розповіла про види самостійної, парної та групової роботи на уроках з різних тем, продемонструвала безліч видів завдань, відеороликів та презентацій, які застосовує на своїх уроках у старших класах для розвитку мовних  та  граматичних  умінь і навичок учнів.
         Молоді фахівці із задоволенням  слухали і конспектували основні моменти. Всім сподобалося працювати разом за круглим столом у невимушеній обстановці, висловлювати свої  думки, обговорювати побачене і почуте.
         Слухачі  районної ШМВ почерпнули багато корисної інформації, а також отримали безліч порад і підказок щодо проведення уроків іноземної мови  у старших класах.
          Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.)  складає подяку адміністрації , учителям  англійської  мови Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 за  творчий підхід до проведення засідання районної школи молодого вчителя іноземної мови.
 
Переглядів: 219 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua