Головна » 2017 » Листопад » 24 » З турботою про дітей
15:41
З турботою про дітей

     Наш час – час змін і нововведень. Такий, що вимагає компетентних, розумних, ділових, творчих та яскравих особистостей. Випускники школи мають стати активними громадянами з відповідною системою цінностей. Тому якість освіти є національним пріоритетом. А мережа навчальних закладів повинна задовольняти освітні потреби кожної людини відповідно до її інтересів, здібностей та потреб суспільства. Нові проблемно-кризові ситуації потребують уміння успішно адаптуватися до життя в сучасному суспільстві. Сільська школа є більш проблемною і менш спроможною в цих адаптаційних процесах. Тому роль сільської школи треба бачити  в переході до таких інноваційних підходів, що забезпечують повну реалізацію здібностей дитини, сприяють її всебічному розвитку, формування здатності до самовдосконалення та створення власного «Я».

     Для реалізації цих завдань необхідні інформаційне забезпечення, учительський потенціал, підтриманий певною матеріально-технічною базою. З цією метою у Старотроянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ремонті роботи  тривають протягом літніх та осінніх місяців. Позитивним фактом покращення матеріально-технічної бази школи є те, що за гроші, отримані від оренди земельної ділянки, були закуплені найнеобхідніші матеріали для ремонту шкільних приміщень та поступово оновлюються електромережа у школі.

      Приємно зазначити, що директор школи Карайван Н.В. разом з колективом навчального закладу та батьками велику увагу надають вирішенню питань художньо-естетичного оформлення класів та школи. Так, влітку 2017 року зусиллями батьків дітей та вчителів відремонтовано 4 класних приміщення для початкової школи. Зусиллями технічного персоналу та вчителів Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений ремонт їдальні. Для якісного та вчасного виконання усіх ремонтних робіт пліч-о-пліч працювали педагогічний колектив, технічний персонал та батьки.

      На разі відділ освіти та молодіжної політики разом з підрядною організацією ОДО «Агрострой» оперативно проводять роботу по перекриттю аварійного даху ІІ корпусу в Старотроянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Критичною донедавна була ситуація зі вхідними дверима. На цей момент з бюджетного фінансування замовлено  заміну вхідних дверей у ІІ корпус.

       Покращення матеріально-технічної бази стало можливим завдяки спільним зусиллям депутата Верховної Ради України А.І.Кіссе, обласної та районної влади, голови та депутатського корпусу Старотроянівської сільської ради.

          Ні дощ, ні сніг для будівлі Старотроянівської загальноосвітньої школи відтепер не проблема.

Переглядів: 143 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua