Головна » 2018 » Квітень » 17 » Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти
15:59
Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти            Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації на базі закладу дошкільної освіти «Дельфін» м. Кілії (директор Баларьова С.В.) відбувся районний семінар-практикум для директорів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти та директорів НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти».

       Під час теоретичної частини семінару-практикуму Фаізова Олена Валентинівна, вихователь-методист ЗДО «Дельфін» м. Кілії, ознайомила присутніх з складовими системи забезпечення якості освіти, термінами «якість освіти», «рівень освіти», «якість освітньої діяльності», академічна доброчесність». Особливу увагу Олена Валентинівна приділила розкриттю складових внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

       Під час практичної частини учасники семінару-практикуму:

     - відвідали заняття в старшій групі «Б» на тему «Що ми знаємо про Україну», яке провела вихователь Фарбатюк Лілія Іванівна;

     -  заповнювали картки-схеми аналізу діяльності педагога на занятті;

     -  складали довідки про відвідане заняття за методичними рекомендаціями Катерини Крутій.

        На завершення семінару-практикуму учасники мають можливість ознайомитись з виставкою методичних матеріалів відповідно до теми засідання, обмінятися досвідом роботи.

        Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник

Мергут С.І.) складає подяку директору Баларьовій С.В., вихователю-методисту  Фаізовій О.В.,  вихователю Фарбатюк Л.І. ЗДО «Дельфін» м. Кілії за якісну підготовку та творчий підхід у проведенні районного семінару-практикуму.

Переглядів: 15 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua