Головна » 2020 » Червень » 9 » Вітаємо призера та учасників обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»
16:35
Вітаємо призера та учасників обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»


     На виконання наказу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання від 08.01.2020 №01/ОД «Про обласний етап Фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» у січні проведено відповідний захід.

     На обласний етап Фотовиставки надійшло понад 140 робіт, які представили учнівські та педагогічні колективи закладів освіти Одещини.

 

     Відповідно до Порядку проведення обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»  6 кращих робіт педагогів, учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради – переможців територіального етапу фотовиставки (наказ Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради від 20.01.2020 р. № 16 «Про підсумки територіального етапу Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»») – було надано до Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

     Роботи фотовиставки розкрили багатогранність талантів серед вихованців закладів освіти, почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії і сьогодення рідного краю. З представлених фотографій журі визначили кращі роботи, які найбільш змістовно розкривають напрями національно-патріотичного виховання, демонструють виховання у дітей поваги до Державного прапору, Конституції України; засвідчують, що у закладах освіти ведеться  робота з військово-патріотичного виховання, адже учасники АТО/ООС часті гості у закладах освіти; школярі також проводять волонтерську роботу, яка полягає у наданні практичної допомоги Збройним Силам України: власноруч виготовляють українські обереги для воїнів та передають їх на передову в зону ООС; фото стверджують, що молоде покоління бережно відноситься до національних традицій, звичаїв обрядів багатонаціональної Одещини, природи рідного краю.

     На підставі висновків журі фотовиставки наказом Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання  від 28.01.2020 р. № 13-ОД «Про підсумки обласного етапу Фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»» затверджено протокол рішення журі.

     Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради за ефективну роботу з творчо обдарованими учнями, залучення їх до участі в  етапах Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми».

 
Переглядів: 673 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua