Головна » 2016 » Листопад » 2 » Використання інтерактивних технологій навчання в початковій школі в урочний та позаурочний час
13:15
Використання інтерактивних технологій навчання в початковій школі в урочний та позаурочний час
          Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації  25 жовтня 2016 року на базі Кілійської ЗОШ І-ІІ ст. № 6 (директор Владиченко К.А.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Використання інтерактивних технологій навчання в початковій школі в урочний та позаурочний час».
          У рамках семінару-практикуму було проведено уроки літературного читання: в 4 класі (учитель Дєткова А.М.) на тему «Шумлять дерева мого краю». Дуб – символ сили та міцності» та в 2 класі (учитель Лиманська О.М.)  на тему «Калинка» Г. Демченко». Учні 4-го класу презентували символ сили та міцності – дуб у малюнках, відео, розв’язували проблемні ситуації. На уроці в 2 класі використовувалися різні види роботи (робота в парах, групах), інтерактивні методи. Ті методи і форми роботи, які використовувалися дозволяють підвищити інтерес до вивчення предмету, активізувати пізнавальну діяльність учнів.
        Не менш цікавою була презентація виховного проекту на тему «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо», який підготувала Кучеренко Г.В., учитель 1 класу. Діти працювали в творчих групах: «Щирі українці», «Мовознавці», «Калиновий цвіт». Учні 1,2,4 класів співали  українські пісні, презентували власні малюнки про рідний край, читали легенди, декламували вірші,  виконували чарівні танки та озвучували зібрані прислів’я та приказки. В дитячих виступах відчувався справжній патріотизм, любов до рідного краю, України, бажання бути чуйними, милосердними, добрими.
          Під час обговорення уроку, виховного заходу колеги – вчителі початкових класів ЗНЗ району – подякували адміністрацію,  педагогів, батьків, учнів, які презентували свої творчі напрацювання з використанням мультимедійних засобів під час захисту проектів. На згадку про школу гостям подарували ляльку – мотанку, дівчину -  україночку, яку учні початкової школи підготували на уроках трудового навчання, вкладаючи в роботу душу і серце.
          Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Владиченко К.А.), учителям початкових класів:
Лиманській О.М., Дєтковій А.М., Кучеренко Г.В. за якісну підготовку районного семінару-практикуму для  вчителів початкових класів, професіоналізм і творчість.
 
Переглядів: 193 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua