Головна » 2017 » Березень » 6 » Виховання зацікавленості до вивчення математики шляхом нестандартних форм роботи на уроці. Співпраця з батьками.
14:51
Виховання зацікавленості до вивчення математики шляхом нестандартних форм роботи на уроці. Співпраця з батьками.

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики  райдержадміністрації  24 лютого  2017 року на базі Приморської ЗОШ І-ІІІст. (директор Євтюхова А.Я.) відбувся    районний семінар - практикум для вчителів математики за темою «Виховання зацікавленості до вивчення математики шляхом нестандартних форм роботи на уроці. Співпраця з батьками.»

      У роботі семінару брали участь керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Камбур С.І., учитель математики Вилківської ЗОШ І-ІІІст. №1, методист методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики Горбан Д.Я.  та вчителі математики з 12 загальноосвітніх навчальних закладів району.

      Метою  семінару  було ознайомити вчителів математики з досвідом роботи  Порох Любові Іванівни, вчителя математики вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне  звання «старший учитель»  Приморської ЗОШ І-ІІІст. Любов Іванівна досвідчений математик із 48- річним стажем педагогічної роботи.

    Присутні відвідали  цікавий урок узагальнення та систематизації знань з геометрії то темі «Трикутник» у 7 класі. «45 хвилин з Його величністю Трикутником»  пролетіли як мить у «Математичному кафе» з математичним віршованим меню (салат математичний, юшка геометрична із медіани і бісектриси, гарнір із трикутників, перчик фарширований тригонометричними фігурами,  картопля із признаками  рівняння тощо.)  Протягом усього уроку учні не лише  демонстрували свої геометричні знання рішенням різноманітних геометричних задач, а і  декламували вірші про математику, геометричні фігури, трикутники, бісектриси тощо.

     Увазі вчителів математики було також  представлено виховний захід – математичний турнір  «Мама, тато, я – математична сім’я ». Любов Іванівна проводить велику роботу з батьками учнів щодо  участі їх дітей у різноманітних позакласних математичних заходах, математичних турнірах,тижнях, конкурсах,  Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»  тощо.

      Три математичні сім’ї  Горлових, Іванових, Білоус змагалися і продемонстрували свої математичні знання у нелегких, але дуже цікавих та практичних конкурсах для татусів - «На всі руки майстер», для матусь « У супермаркеті», для дітей  «Вірю-вірю» , для сусідів «Музичний конкурс» та конкурсах для всієї родини «Математичні терміни», «Естафета». Найцікавішим конкурсом став конкурс «Домашнє завдання»  у якому сім’ї представили більше 100 прислів’їв та висловів  на математичну тематику. Журі, яке  представляли вчителі математики загальноосвітніх навчальних закладів, підвело підсумки. З невеликим відривом у математичному турнірі перемогла сім»я Іванових. Однак, усі  математичні сім’ї  були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Батьки учнів висловили подяку Любові Іванівні та адміністрації загальноосвітнього навчального закладу за цікавий виховний захід і побажали вчителям міцного здоров’я  та  натхнення у нелегкій, але дуже важливій роботі.

     Учитель математики Приморської ЗОШ І-ІІІст. продемонструвала використання новітніх інноваційних технологій у проведенні  уроку математики та виховного заходу.

      При обговоренні відкритого уроку  учасники семінару відмітили  теоретичний і методичний рівні уроку  та зазначили, що вчитель математики добре володіє різними  нестандартними формами роботи щодо виховання зацікавленості учнів і батьків  до вивчення математики, розвитку математичної компетенції  учнів та ефективно застосовує  їх на  уроці.

       Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації  Приморської ЗОШ І-ІІІст. (директор Євтюхова  А.Я.) за  сприяння щодо проведення семінару  та Порох Л.І., учителю математики Приморської ЗОШ І-ІІІст. за ефективність проведення районного  семінару – практикуму  для вчителів математики.

Переглядів: 146 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua