Головна » 2020 » Вересень » 30 » Відкрито перший та єдиний в Україні методично-тренінговий центр для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Одеської області
08:58
Відкрито перший та єдиний в Україні методично-тренінговий центр для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Одеської області


     29 вересня 2020 року в КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" відбулася значна подія - було відкрито перший та єдиний в Україні методично-тренінговий центр для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Одеської області. Це не лише майданчик для підвищення кваліфікації фахівців, а й простір для неформального спілкування освітян, представників громадських організацій та батьків дітей з особливими освітніми потребами.
     Участь у відкритті тренінгового центру взяла заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Анастасія Бондар, яка зазначила, що
ця унікальна тренінгова платформа створить гідні умови, аби кожен фахівець міг реалізувати свій професійний потенціал у роботі з дітьми з сенсорними порушеннями на корекційному професійному обладнанні.
     «Сьогодні на Одещині відбулася знакова подія — відкрито перший та дійсно унікальний в Україні заклад для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів. Це сучасний простір, де педагоги будуть отримувати знання, що допоможуть їм у роботі з дітьми з особливими потребами. Діти здобуватимуть освіту в комплексі з корекційним та реабілітаційним супроводом. Маю надію, що фахівці новоствореного центру стануть командою, яка буде надавати допомогу дітям, батькам та закладам в організації навчання», — зазначила Анастасія Бондар.
     В тренінговому центрі будуть проводитися курси підвищення кваліфікації для працівників ІРЦ щодо навчання сучасним діагностичним методикам та іноваційним методам корекційно-розвиткової роботи. Олександр Анатолійович Лончак, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, зазначив, що це великий крок для Одеської області, бо відповідає викликам сучасного стану розвитку інклюзивної освіти в Україні. Ректор КЗВО "Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради" Любов Кирилівна Задорожна підкреслила, що такий центр є необхідним для всіх учасників освітнього процесу, це можливість для потужної всебічної допомоги у розбудові інклюзивної освіти.
     На відкритті були присутні представники Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Південноукрїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, спеціальних освітніх закладів, громадських організацій та батьки дітей з особливим освітніми потребами.

Переглядів: 158 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua