Головна » 2018 » Лютий » 12 » V день тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (ІІ навчальна група)
10:35
V день тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (ІІ навчальна група)

     Важливість педагогічних інновацій початкової ланки Нової української школи обумовлена кількома аспектами, зокрема можливістю встановлення рівноправних партнерських стосунків між учителем і учнем, організацією в процесі навчання продуктивної співпраці тих, хто навчається, орієнтацією навчання на результат і набуття учнями найважливіших компетентностей, можливістю практичної реалізації діяльнісного, особистісно-зорієнтовного та компетентнісного підходів до навчання. 

      І багаторічний досвід учителів з опанування інноваційних педагогічних технологій переконливо свідчить, що вчителі, які  використовуватимуть їх у межах реалізації нових стандартів початкової загальної освіти, потребують спеціальної підготовки та значної підтримки з боку колег.

      В ході V дня педагоги завершили опрацювання ІІІ навчального модуля «Огляд модулів і тем для вчителів», зокрема таких його складових:

 -      «Зміст початкової освіти у вимірі суспільних змін та реформування освіти. Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи»;

 -      Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ»;

 -      «Особливості розвитку критичного мислення»;

 -      «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів».

       З учасниками працювали тренери: Шапірова Н.П., старший викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ООІУВ, Гончарова О.К., тренер ООІУВ, Лєскова А.А., викладач кафедри психолого-педагогічної та колекційної освіти ООІУВ, Кравець Н.Ю., завідувач НМЛ дошкільної та початкової освіти кафедри психолого-педагогічної та колекційної освіти.

      Завершальним етапом навчального дня стало підведення підсумків тренінгу та визначення завдань щодо подальшого навчання вчителів на місцях. В ході  заключного слова Любов Кирилівна, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи ООІУВ, к.ф.н., зазначила, що в умовах інтенсивних соціальних змін життєвою необхідністю становлення Нової української школи є новий вчитель, вмотивований та відповідальний. І всі розглянуті в ході тренінгу технології зможуть працювати як система, якщо вони будуть об’єднані єдиною  метою.  Для Нової української школи ця мета закодована у формулі успіху, зокрема у таких її складових, як новий зміст, дитиноцентризм, педагогіка партнерства та вмотивований вчитель.
Переглядів: 58 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua