Головна » 2017 » Лютий » 3 » УВАГА! З 06 ЛЮТОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО - 2017!
10:25
УВАГА! З 06 ЛЮТОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО - 2017!
      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016 № 1055 Про затвердження Календарного плану  підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з 06 лютого до 17 березня 2017 року триватиме реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які виявили          бажання     вступати до вищих навчальних закладів України в 2017році.

     І ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ – формування та оформлення реєстраційної картки.
 Особа, яка виявила бажання брати участь у ЗНО-2017, має зайти на офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua), відкрити сторінку Реєстрація – 2017  і далі діяти за інструкцією.
 
     ІІ ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ  – надсилання до Одеського регіонального центру реєстраційних документів у два способи:
- Загальноосвітні навчальні заклади формують та надсилають до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційні документи випускників поточного навчального року і списки осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання за адресою: а/с 247, м. Одеса, 65114.
- Особа, яка є учнем (слухачем, студентом) професійно-технічного, вищого навчального закладу, що здобуває повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або випускником ЗНЗ минулих років, повинна надіслати реєстраційні документи рекомендованим листом до Одеського РЦОЯО за адресою: а/с 247, м. Одеса, 65114.

     До Одеського РЦОЯО відправляються:
  1. Копія паспорта громадянина України, а у разі його відсутності – один з документів, що його замінює.
  2. Оформлена Реєстраційна картка.
      Не забудьте у спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклеїти дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).
 3. Копія документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або   довідка з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).
Увага! На копіях документів, які подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів Згідно з оригіналом (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
 
ІІІ ЕТАП РЕЄСТРАЦІЇ – отримання від Одеського регіонального центру Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) та інформаційних матеріалів.
Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання (далі – учасник зовнішнього оцінювання), регіональний центр виготовляє та надсилає реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, Сертифікат та інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2017 рік»:
 -    випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів рекомендованим листом – за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.
 -    випускникам поточного навчального року – за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де вони навчаються.Врученняіндивідуальнихконвертівзабезпечуютьзагальноосвітнінавчальнізаклади
Для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру створюється персональнаінформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень-перепусток для участі в ЗНО-2017 буде тривати до 28.04.2017.
 
 
Мергут С.І.,
начальник відділу освіти та молодіжної політики 
Переглядів: 95 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua