Головна » 2017 » Лютий » 2 » Українську мову для нацменшин викладатимуть по-новому
10:57
Українську мову для нацменшин викладатимуть по-новому
     Міністерство освіти має намір розробити додаткові заходи щодо формування мовних компетентностей учнів шкіл з навчанням мовами національних меншин. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
     У Міносвіти зазначають, що відповідні заходи мають сприяти розширенню можливостей випускників шкіл з навчанням мовами національних меншин щодо здобуття вищої освіти та подальшої самореалізації в українському суспільстві.
     Пропозиції щодо додаткових заходів будуть розміщені на сайті Міністерства освіти для громадського обговорення, після чого вони будуть затверджені окремим наказом відомства.
         Також у Міністерстві освіти вирішено модернізувати навчальні програми з української мови для 5-9 класів навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин та навчальних програм з мов і літератур національних меншин.
        Для реалізації цієї мети, відомством затверджений перелік місцевих органів управління освітою, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, наукових установ, що будуть відповідати за здійснення організації роботи з модернізації навчальних програм.
      В рамках проведення модернізації навчальних програм з української мови місцевим органам управління освітою спільно з обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти доручено створити робочі групи з модернізації існуючих навчальних програм, долучивши до їх складу вчителів, методистів, викладачів, вчених та авторів навчальних програм.
     Упродовж березня 2017 року в регіонах будуть проведені презентації проектів навчальних програм за участю педагогічної, батьківської громадськості та представників громадських організацій національних меншин.
    Після цього, зазначені проекти навчальних програм будуть оприлюдненні на сайтах департаментів освіти і науки облдержадміністрацій та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти для їх громадського обговорення.
     Передбачається, що у травні доопрацьовані проекти навчальних програм будуть подані на затвердження Міністерством освіти і науки.

за матеріалами osvita.ua
Переглядів: 83 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua