Головна » 2016 » Березень » 2 » Учнівське самоврядування в сучасному позашкільному навчальному закладі
10:16
Учнівське самоврядування в сучасному позашкільному навчальному закладі


            Важливим педагогічним завданням є розвиток особистості, здатної організувати себе та своїх однолітків на добрі, соціально-значущі справи. Самоврядування дітей та молоді є складний процес, який має на меті організувати справжню, цікаву, самостійну діяльність дітей та молоді, змістовно наповнити їх дозвілля, налагодити взаємодію та спілкування, допомогти у визначенні життєвих орієнтирів, розстановці майбутніх пріоритетів, соціалізації та адаптації до сучасного дорослого світу.
          З цією метою 05 лютого 2016 року на базі Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості (директор Вишнякова Л.О.) відбувся районний семінар-практикум для директорів, заступників директорів, методистів позашкільних навчальних закладів за темою «Учнівське самоврядування в сучасному позашкільному навчальному закладі», на який були запрошені педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, які координують роботу шкільного учнівського самоврядування.
На початку районного семінару-практикуму директор Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості Вишнякова Л.О. повідомила присутнім про існування районної школи учнівського самоврядування «Лідер», яка була створена  на районному зльоті лідерів учнівського самоврядування 25 вересня 2015 року. Вже відбулося перше засідання цієї школи у листопаді 2015 року  на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 2, керівник Вишнякова Л.О.. Гуртки «Основи учнівського самоврядування» Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості працюють на базі Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей».
Заступник директора з навчально - виховної роботи Шевченківської ЗОШ
І-ІІІ ст. № 2 Кара О.К. ознайомила учасників семінару-практикуму з організацією учнівського самоврядування в Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. За допомогою слайдів Ольга Купріянівна розповіла про структуру учнівського самоврядування в початковій, основній та старшій школі.
 
 
          Присутні педагоги під час перерви мали можливість ознайомитись з матеріалами виставки, на якій були представлені методичні рекомендації, матеріали щодо організації та діяльності органів учнівського самоврядування Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості та  Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
Учасникам семінару-практикуму було запропоновано відкрите заняття-тренінг з вихованцями гуртка «Основи учнівського самоврядування» Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка Дагаєва О.О., практичний психолог Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей». Педагоги навчальних закладів району побачили методику проведення тренінгу, оцінили знання, уміння та навички вихованців гуртка щодо змісту, поняття «самоврядування», його головних завдань, структури, алгоритмів.
В кінці роботи семінару-практикуму учасникам було запропоновано заповнити «дошку побажань», де вони висловили свої думки щодо роботи семінару-практикуму, що вони очікували побачити, що їм сподобалось, і з чим хотіли б ознайомитись.
Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості (директор Вишнякова Л.О.), керівникам гуртків «Основи учнівського самоврядування» Дагаєвій О.О. та Карі О.К., за якісну підготовку та практичну спрямованість районного семінару-практикуму.
 
Переглядів: 254 | Додав: 111111 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua