Головна » 2017 » Грудень » 21 » «Учитель року - 2018»
14:01
«Учитель року - 2018»

     18 грудня 2017 року у приміщенні актової зали Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбулось відкриття ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018». Любов Кирилівна Задорожна, заступник директора ООІУВ з науково-методичної та навчальної роботи, к.ф.н., звернулася до конкурсантів із привітальними словами та ознайомила з умовами та порядком проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018». З найщирішими словами побажань до учасників звернулась Олена Костянтинівна Гончарова, учитель початкових класів Одеської ЗОШ № 57, переможець минулорічного обласного етапу конкурсу.

        Конкурс «Учитель року» проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу педагогів, професійної майстерності, популяризації кращих педагогічних здобутків та пропагування  перспективного педагогічного досвіду  у районах і містах області.

        Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Уперше реєстрація учасників здійснювалась на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна». Це забезпечує принцип добровільної участі у конкурсі та отримання інформації не лише про кількісний, а й якісний склад учасників конкурсу вже з першого туру.

        Проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» традиційно проходить за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та особисто голови Одеської обласної державної адміністрації.

        За результатами проведення І районного туру конкурсу на розгляд журі обласного етапу конкурсу подані матеріали 34 переможців районів і міст області. У цьому році ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» проходив з 18 по 22 грудня 2017 року на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів та закладів освіти  м. Одеси.

       До складу журі конкурсу входили науковці Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Південноукраїнського національного педагогічного  університету імені К.Д. Ушинського, викладачі та методисти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, кращі педагоги області, переможці попередніх конкурсів «Учитель року».

         Для забезпечення прозорості та відкритості конкурсу на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів http://ooiuv.odessaedu.net/ було створено окремий розділ конкурсу, де оприлюднені нормативні документи, умови обласного туру, критерії оцінювання. Результати всіх конкурсних випробувань та перебіг конкурсу щоденно висвітлювалися.

        У цьому році конкурс проходив у передстартовий рік Нової української школи. Учителі-конкурсанти звертали увагу на сучасні методики навчання, формування ставлень та цінностей у школярів, застосовували компетентнісний підхід, що став основою Концепції Нової української школи.

         У ІІ (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Німецька мова» брала участь Семененко Ольга Володимирівна, учитель німецької мови Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.)

         У перший день конкурсу пройшли перші конкурсні випробування:
        - «Тестування з фахової майстерності» (10 питань - психологія й педагогіка, 30 - "Німецька мова" і "Методика викладання німецької мови";
         - "Методичний практикум" (складання за обраною в результаті жеребкування навчальною темою плану-конспекту уроку).

          Третій конкурсний день:  відкриті уроки, розробка технологічного паспорту навчального проекту та захист проекту німецькою мовою.

          Практична частина конкурсу відбувалася в гімназії № 4 (м.Одеса) – фото Семененко О.В. в передноворічному фойє гімназії.

         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Сорока Н.М.) та вчителю німецької мови Семененко О.В. Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» за ініціативу, професіоналізм і творчість.

Переглядів: 212 | Додав: 111111 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua