Головна » 2021 » Січень » 25 » Творчі педагоги Кілійської громади діляться ефективним досвідом роботи з колегами
17:43
Творчі педагоги Кілійської громади діляться ефективним досвідом роботи з колегами


Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради 22.01.2021 року відбулося засідання територіальної творчої групи вчителів хімії та біології онлайн за проблемою «Використання мультимедійних засобів навчання на уроках хімії та біології», керівниця територіальної творчої групи Слободенюк Т.С., учителька хімії та біології Опорного закладу освіти «Кілійський заклад загальної середньої освіти № 4» Кілійської міської ради.

До роботи територіальної творчої групи вчителів хімії та біології долучилися вчителі хімії та біології всіх 13 закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради.

Слободенюк Тетяна Сергіївна поділилася власним досвідом роботи щодо шляхів вдосконалення сучасного уроку хімії, а саме: доцільність, напрямки та форми використання ІКТ; використання інноваційних технологій навчання на уроках хімії, які сприяють кращому засвоєнню та розумінню навчального матеріалу; використання методу проєктів під час роботи з навчальною інформацією; застосування цифрових технологій. Учитель акцентувала увагу на форми роботи, методи і прийоми, які сприяють підвищенню  інтересу до предмета,  розвитку творчих здібностей, дозволяють діяльність учня і вчителя спрямувати на реальний результат.  

Тетяна Сергіївна зазначила: «Хімія – складна, важка для сприйняття та запам’ятовування наука. На жаль, не можу сказати, що всі теми діти слухають уважно. Під час вивчення навчального матеріалу, особливо теоретичного, увага учнів розсіюється, діти починають відволікатися. Тому і настає час активізувати увагу учнів оповіданням, хімічною загадкою, мультимедійною презентацією або цікавим хімічним експериментом».

          Під час засідання територіальної творчої групи вчителів хімії та біології було продемонстровано урок хімії у 8 класі за темою «Розв'язування задач на кількість речовини», який записала Базелінська М.А., учитель хімії Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, для учнів закладу у період карантину (зі застосуванням технологій дистанційного навчання).

Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради (начальник Мергут С.І.), Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради (директорка Єгорова Г.К.)  складають подяку:

     - адміністрації Опорного закладу освіти «Кілійський заклад загальної середньої освіти № 4» Кілійської міської ради (директорка Іваненко В.І.) за сприяння проведенню засідання територіальної творчої групи вчителів хімії та біології закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради;

     - керівниці територіальної творчої групи вчителів хімії та біології Слободенюк Т.С., учительці хімії та біології Опорного закладу освіти «Кілійський заклад загальної середньої освіти № 4» Кілійської міської ради, за високий рівень науково-методичної та практичної спрямованості засідання територіальної творчої групи вчителів хімії та біології, професіоналізм і творчість;

- Базелінській М.А., учительці хімії Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Кілійської міської ради за активну участь у цьому засіданні територіальної творчої групи вчителів хімії та біології, професіоналізм і креативність.

Переглядів: 3167 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua