Головна » 2015 » Грудень » 1 » Сучасний підхід до виховання фізично здорової компетентної особистості
12:27
Сучасний підхід до виховання фізично здорової компетентної особистості
       Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації  26 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу «Дельфін» м. Кілії (завідувач Баларьова С.В.) відбувся районний семінар-практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів та директорів НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» за темою «Сучасний підхід до виховання  фізично здорової компетентної особистості».
        Мета семінару-практикуму – визначити й обґрунтувати теоретичні засади проблеми формування здорового способу життя дітей дошкільного віку; дослідити зміст, форми і методи формування здорової компетентної особистості; окреслити можливості творчого використання позитивного педагогічного досвіду в вихованні здорової особистості в сучасних умовах дошкільного закладу.
         Під час семінару присутні мали змогу ознайомитись з досвідом роботи педколективу ДНЗ «Дельфін» м. Кілії щодо формування здоров’язбережувальної компетентності у дітей дошкільного віку засобами здоров’язбережувальних технологій, який представила вихователь-методист Фаізова О.В.; переглянути заняття з фізичної культури з використанням нестандартного обладнання в ІІ молодшій групі (вихователь Божко Т.М.) та в старшій групі (вихователь
Варданян Ф.В.) за методикою М.М. Єфіменко.
          З метою підвищення теоретичних знань учасників семінару та обміну практичним досвідом щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій відбувся «круглий стіл», під час якого були розглянуті особливості формування здоров’язбережувальної компетентності у дітей дошкільного віку; проаналізовано різні підходи до формування здоров’язбережувальної  компетентності у дітей дошкільного віку; визначено деякі шляхи та засоби формування здоров’язбережувальних технологій у дошкільному навчальному закладі.
          Методист ДНЗ Фаізова О.В. представила слайд-шоу фотоматеріалів та виставку-презентацію нестандартного фізкультурного обладнання, яке використовується в дошкільному навчальному закладі, надала рекомендації щодо виготовлення та успішного використання нестандартного обладнання, яке поліпшить результативність фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, а також підвищить у них інтерес до фізичної культури та спорту.
              На завершення семінару  учасники обмінялися думками, поділилися враженнями та подякували господарям дійства.
              Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації та колективу ДНЗ «Дельфін» за якісну підготовку та творчий підхід у проведенні районного семінару-практикуму.
 
Переглядів: 470 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua