Головна » 2018 » Травень » 2 » Створення сприятливих умов для навчання, розвитку й виховання самодостатньої та всебічно розвиненої особистості
16:25
Створення сприятливих умов для навчання, розвитку й виховання самодостатньої та всебічно розвиненої особистості


     Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 25.04.2018 року на базі Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області (директор Чорнобай М.Д.) відбувся районний семінар-практикум для директорів закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти за темою «Створення сприятливих умов для навчання, розвитку й виховання самодостатньої та всебічно розвиненої особистості».

    У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації Сергій Іванович Мергут, голова Приозерненської сільської ради Пєтку Любов Михайлівна, 23 директори закладів загальної середньої освіти, директор Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді.

      Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому.

      У зв’язку з цим, національно-патріотичне виховання в Приозерненській школі є важливим сектором освітнього процесу, виховної роботи.

        Успіх роботи цієї школи забезпечує цілеспрямований педагогічний колектив однодумців, у якому цінують індивідуальність, творчі здібності, характер, інтереси й уподобання кожної особистості.

        В основу діяльності педагогічного колективу Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ступенів покладено вислів славетного українського педагога Василя Сухомлинського: «Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб, розкривши сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці»

     Учасники семінару мали змогу ознайомитися з системою освітньої, виховної діяльності закладу загальної середньої освіти щодо створення сприятливих умов для навчання, розвитку й виховання самодостатньої та всебічно розвиненої особистості, яку презентували: директор Чорнобай М.Д., заступники директора з навчально-виховної роботи Гарага М.С., Фокша О.М., бібліотекар Наку А.Л., класний керівник 6 класу Прокопенкова І.В., учитель історії Бежан В.А., керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді Миронов А.М., учитель української мови та літератури Григорєску І.М., учитель початкових класів Бизу О.А.

  Семінар було розпочато презентацією умов, створених в Приозерненській ЗОШ І-ІІІ ступенів для навчання, розвитку й виховання самодостатньої та всебічно розвиненої особистості учня; результатів спільної діяльності педагогічного та учнівського колективів закладу освіти, яку представила директор Чорнобай М.Д.

         Директори закладів освіти відвідали музейну кімнату, де переглянули інсценування уривку молдовської вечорниці за твором І.Крянге «Amintiri din copilarie», підготовлену бібліотекарем Наку А.Л., класним керівником Прокопенковою І.В. разом з учнями 6 класу. Через пошану до свого народу педагоги виховують в дітях пошану до інших народів, що і є основою національного виховання. Реалізуючи принцип національної спрямованості, учителі виховують любов до рідної землі, села, здатність зберігати свою національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу, шанобливого ставлення до його культури.

      Педагоги Приозерненської школи створюють умови для популяризації кращих здобутків національної культурної і духовної спадщини, героїчного минулого і сучасного українського народу.

         Учні 5-8 класів разом з учителем історії Бежаном В.А. підготували розповіді про відомих мешканців села Приозерного за темою «Наша гордість – наші земляки».

         Керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Миронов А.М. разом з учнями - учасниками гуртка – провели майстер-клас щодо виготовлення виробів із деревини, ознайомили директорів закладів освіти з виставкою найкращих доробок.

         Як позакласну роботу з української літератури учитель української мови та літератури Григорєску І.М. разом з учнями 5 класу представила інсценізацію уривку казки «Микита Кожум'яка».

     На завершення семінару було переглянуто літературно-музичну композицію «Моя Батьківщина – Україна», підготовлену учителем початкових класів Бизу О.А. з учнями 3 класу.        

    Підводячи підсумки семінару-практикуму, завідувач методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації Ганна Кирилівна Єгорова відзначила якісну матеріально-технічну базу та інформаційне забезпечення освітнього процесу в Приозерненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що сприяє підвищенню якості освіти, та наголосила, що результати діяльності закладу освіти значною мірою визначаються знаннями, творчим потенціалом, професійною майстерністю і загальною культурою педагогічних працівників.

    Директори закладів освіти району відзначили вміння адміністрації школи формувати позитивну атмосферу в колективі, яка сприятиме подальшому зростанню, досягненню найліпших результатів.

  Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає щиру подяку особисто директору Майї Дмитрівні Чорнобай, адміністрації, педагогічному колективу Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ст. за високий рівень науково-методичної і практичної спрямованості районного семінару, творчість та професіоналізм.

Переглядів: 19 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua