Головна » 2015 » Грудень » 1 » ШППД вчителів інформатики
17:06
ШППД вчителів інформатики
         Відповідно до плану роботи методкабінету відділу освіти райдержадміністрації  на базі Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.) 23 листопада 2015 року відбулося друге засідання районної школи перспективного педагогічного досвіду з проблеми «Алгоритми», керівник  Турчак Наталя Вікторівна, слухачі – вчителі інформатики загальноосвітніх навчальних закладів району.
           В першій (теоретичній) частині засідання ШППД учасники семінару переглянули презентацію з досвіду роботи вчителів інформатики: Кабанової О.П. з проблеми «Алгоритмізація та програмування в початкових класах» і Турчак Н.В. з проблеми «Алгорими».
          В другій (практиній) частині засідання ШППД Турчак Н.В. провела урок в 4-А класі за темою «Блок-схеми», на якому узагальнили вивчене про алгоритми та їх виконавців, згадали правила графічного запису алгоритмів та їх характерні властивості, широко використовували графічний спосіб запису алгоритмів для програмування через  наочність - зорове сприйняття даних полегшує процес написання програми, коригування помилок, осмислювання процесу обробки інформації. Учні виконали практичне завдання в середовищі Scratch 2, демонструючи високий рівень компетентності - засвоєння знань, вмінь та навичок.
             Під час обговорення уроків учителі інформатики Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 поділилися власним досвідом щодо ефективного використання блок-схеми алгоритмів для пояснення роботи алгоритму, що спрощує зображення алгоритму, а не ускладнює. Вчителі інформатики загальноосвітніх закладів району - слухачі ШППД подякували Кабановій О.П. та Турчак Н.В. за розкриття секретів творчої лабораторії вчителя.
           Відділ освіти райдержадміністрації (Мергут С.І.) складає подяку адміністрації Вилківської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.)  за сприяння у проведенні засідання районної школи передового педагогічного досвіду вчителів інформатики, вчителям інформатики Кабановій О.П, Турчак Н.В. за ефективне проведення заняття районної ШППД.
Переглядів: 571 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua