Головна » 2014 » Грудень » 26 » «Щедрість рідної землі»
11:39
«Щедрість рідної землі»
                Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки  від 7 лютого  2014 р. № 25-ОД «Про проведення обласних природоохоронних акцій, конкурсів проектів у 2014 році» та «Про проведення обласної виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі» від 02 жовтня 2014 № 272/ОД, з метою сприяння розвитку пріоритетних напрямів еколого-натуралістичної освіти 15-17 жовтня 2014 року на базі Обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відбулась обласна виставка досягнень юних натуралістів  «Щедрість рідної землі». В заході взяли участь заклади освіти м. Одеси, міста області та 25 районів області. Всього 35 позашкільних закладів освіти.
            Учасники виставки презентували результати еколого-натуралістичної роботи за 2014 рік. 3516 учнів закладів освіти представили творчі звіти про практичну природоохоронну роботу, експериментальні та дослідницькі проекти по біології та сільському господарству, вироби з природного матеріалу.     Педагогічні працівники зі шкіл та позашкільних закладів області  продемонстрували інноваційні розробки та передовий досвід в позашкільній та позакласній еколого-натуралістичній роботі.
            В рамках виставки відбувся обласний етап всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця». Учасники представили звіти про роботу музеїв хліба та куточків бережливого ставлення до хліба, які працюють при позашкільних та загальноосвітніх закладах. В звітах відображено  традиції випікання хліба та короваїв, профорієнтаційна робота, що проводиться в навчальних закладах музеями хліба та куточками бережливого ставлення до хліба. Учасники Фестивалю розкрили символіку певних форм хліба. Найпопулярнішими хлібними виробами були «Весільний коровай», коровай «Проводи в армію», випічка до свята зустрічі весни, весільні шишки, хліба із символікою України, випічка з тваринною та рослинною символікою.
Під час виставки відбулась науково-методична рада для представників районів області: «Використання сучасних освітніх технологій, як умова формування особистісних якостей вихованців позашкільних навчальних закладів». В роботі ради взяли участь 28 представників з 23 районів області.
Виставка продемонструвала кращий досвід позашкільної еколого-натуралістичної роботи з учнівською молоддю Одещини за такими пріоритетними напрямками: практична природоохоронна робота; обласні етапи міжнародних та всеукраїнських біологічних науково-освітніх проектів, екологічних конкурсів та акцій; продуктивна праця і дослідно-експериментальна робота учнів; практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами; робота куточків та музеїв хліба; реабілітаційно-оздоровча робота з учнівською молоддю; інноваційна діяльність та передовий досвід педагогів.
В обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця» брали участь вихованці гуртка «Юні друзі природи» Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Тищенко О.Д., керівник гуртка Вігер І.О.), учні 8 класу Червоноярського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок», які підготували конкурсний виступ «Ми хочемо жити в здоровому світі». Куточок бережливого ставлення до хліба підготували вихованці гуртка «Юні друзі природи» Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Тищенко О.Д.,, керівник гуртка Крюкова М.М.), учнів 3-4 класів Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
  Згідно з наказом Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання від 17 жовтня 2014 року №  115-ОД «Про підсумки роботи обласної виставки досягнень юних натуралістів  «Щедрість рідної землі» Кілійський районний будинок науково-технічної творчості учнівської молоді, директор Тищенко О.Д. нагороджений дипломом Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за високий рівень позашкільної еколого-натуралістичної роботи в 2014 році та за перемогу на виставці «Щедрість рідної землі».
    Нагороджені грамотами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання вихованці гуртка «Юні друзі природи» Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник гуртка Вігер І.О., учні 8 класу Червоноярського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» - Стахі Олена, Лук’янчук Кристина, Рижало Діана за кращий учнівський конкурсний виступ на фестивалі «Українська паляниця».
     За досягнуті результати в розділі виставки «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами нагороджено грамотами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання  Павленко  Ірину, Федорова Максима, Турченовича Стаса, вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник гуртка Федорова О.В., учнів Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
     Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку директору Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді Тищенко О.Д. за творчий підхід до участі в обласній виставці юних натуралістів «Щедрість рідної землі», керівникам гуртків за якісну підготовку вихованців до обласної виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі».
Переглядів: 381 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua