Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Семінар-практикум для директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
16:09
Семінар-практикум для директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

 
           12 жовтня 2016 року на базі Кілійської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6 (директор Владиченко К.А.) відбувся районний семінар-практикум для директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою «Конструктивна діяльність навчального закладу з формування в учнів патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності».
        Мета семінару-практикуму -  показати, що стрижнем у сучасному виховному процесі навчальних закладів залишається громадянське та національне-патріотичне виховання, які тісно взаємопов’язані між собою і передбачають формування патріотичних почуттів, любові до свого народу, глибокого розуміння громадянського обов’язку, готовності відстоювати державні інтереси Батьківщини, що в освітніх закладах району постійно здійснюється конструктивна діяльність щодо формування в учнів патріотизму, національної й громадянської свідомості, ціннісного ставлення до суспільства та держави.
       Напрацьований досвід з даної проблематики в Кілійській ЗОШ І-ІІ ст. № 6 було показано під час семінару.
      Семінар-практикум розпочався в приміщенні клубу селища Омарбія з привітання гостей адміністрацією,  учнями  школи.
        Директор Кілійської ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Владиченко Катерина Андріївна презентувала педагогічних працівників навчального закладу, напрацювання й надбання кожного з них, кращих учнів, ознайомила з історією,  традиціями навчального закладу.
         У своєму виступі директор школи розповіла про напрями роботи та  конструктивну діяльність навчального закладу щодо формування в учнів патріотизму, зазначила, що морально – психологічне забезпечення національно – патріотичного виховання – це формування позитивних установок: високе самопочуття громадянина України; стійкий соціальний оптимізм; впевненість у єдності з Вітчизною.
       Національно-патріотичне виховання  охоплює всіх учасників навчально-виховного процесу, сприяє формуванню у дітей та утвердженню у педагогів і батьків національних та загальнолюдських цінностей, особистих якостей, притаманних громадянину України.
      Слід зазначити, що у навчальному закладі формування ціннісних орієнтацій в учнів здійснюється комплексно – через навчальний процес, позакласну та позашкільну виховну роботу, функціонування органів учнівського самоврядування.
       Ідеї патріотизму педагоги школи зробили наскрізними в системі шкільного життя, тому активно залучають дітей до участі в різноманітних заходах, присвячених відзначенню державних та традиційних свят.
      Як практичну частину присутнім було показано захід, присвячений
 80-річниці від дня заснування навчального закладу.
       Зачаровувало все: пісні та танці у виконанні учнів та вчителів, глибоке змістове наповнення виступів, висловлювань, вишукана українська мова, почуття та емоції, з якими вчителі та діти говорили про рідну школу, рідний край, державу.
        Відеоролик про сучасне життя школи засвідчив, що педколектив та учні
 Кілійської ЗОШ І-ІІ ст. №6 відзначаються високим творчим потенціалом, у навчальному закладі забезпечуються сприятливі умови  для формування національних та патріотичних цінностей особистості, успадкування  духовних та культурних надбань українського народу, духовної єдності поколінь.
       З учасниками семінару було проведено інтерактивну вправу «Квітковий килим», завдяки якій дощовий день розквітнув яскравими квітами побажань школі.
       Під час «круглого столу» директори загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району обмінялися думками стосовно пріоритетних напрямків національної системи виховання.
       Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник
Мергут С.І.) складає подяку особисто директору Владиченко К.А.,  адміністрації, педагогічному та учнівському колективам Кілійської ЗОШ І-ІІ ст. № 6  за високий рівень науково-методичної та практичної спрямованості районного семінару-практикуму, професіоналізм і творчість.
Переглядів: 192 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua