Головна » 2018 » Квітень » 2 » Розвиток здібностей дітей дошкільного віку з використанням новітніх технологій
08:45
Розвиток здібностей дітей дошкільного віку з використанням новітніх технологій


       Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 27 березня  2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Дельфін» м. Кілії (директор Баларьова С.В.) відбулося чергове засідання

районної творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти, яка працює над проблемою «Розвиток здібностей дітей дошкільного віку з використанням новітніх технологій» (керівник Коваленко Л.В., вихователь ДНЗ «Топольок» с. Шевченкового».

       З метою популяризації інноваційних технологій своїм досвідом на тему «Творчо-пошукова діяльність при ознайомленні дітей з живою та неживою природою» поділилася Фаізова Олена Валентинівна, вихователь-методист та Задорожна Анжела Анатоліївна, вихователь ЗДО «Дельфін» м. Кілії.

       У рамках засідання районної творчої групи учасники мали можливість:

        - переглянути заняття у  ІІ молодшій групі на тему «Щоб чистим бути, треба з милом дружити» (вихователь Бондаренко Л.І.), на якому вихователь  в доступній формі показала, як утворюються мильні бульбашки, чим визвала інтерес  дітей до елементарної дослідницької діяльності;

          -відвідати «дослідницьку лабораторію», де діти середньої групи разом з вихователями Задорожною А.А. та Кожухар М.В. проводили різні цікаві досліди з водою  та повітрям.

           Продовжила засідання Фаізова О.В., яка розкрила задачі, форми, методи, етапи організації дослідницької роботи з дітьми за інноваційною технологією професора, доктора педагогічних наук А.Савенкова, поділилася досвідом роботи щодо впровадження даної технології в роботу з дітьми  в ЗДО.

           Результатом роботи районної творчої групи стали розроблені методичні рекомендації для використання в подальшій роботі.

            Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку  директору закладу дошкільної освіти «Дельфін»

м. Кілії Баларьовій С.В., вихователю-методисту Фаізовій О.В., вихователям:

Бондаренко Л.І., Шестак С.Г., Задорожній А.А., Кожухар М.В. за якісну підготовку засідання районної творчої групи та творчий підхід до її проведення.

Переглядів: 56 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua