Головна » 2016 » Листопад » 30 » Розвиток творчої компетентності на уроках у початкових класах та на уроках молдовської мови і літератури
15:12
Розвиток творчої компетентності на уроках у початкових класах та на уроках молдовської мови і літератури

          Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації  23 листопада 2016 року на базі Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор  Чорнобай М.Д..) відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів та вчителів молдовської мови і літератури за темою «Розвиток творчої компетентності на уроках у початкових класах та на уроках молдовської мови і літератури» (для шкіл з молдовською мовою навчання).
           У рамках семінару-практикуму були проведені уроки:
- математика у 2 класі (учитель Бизу  О.А.) за темою «Утворення істинних рівностей. Порівняння чисел. Додавання і віднімання іменованих чисел. Складання і розв’язування задач за коротким записом». Подорожуючи казкою «Івасик – Телесик», учні  розв’язували проблемні ситуації, складали задачі, приклади. На уроці використовувалися різні види роботи ( та інтерактивні  технології);
- літературне читання у 3 класі (учитель Гербован  О.О.) за темою  «Лебеді» . Урок  був  цікавим,  змістовним,  насичений дидактичним  матеріалом, використані ефективні  методи і форми роботи, дозволяють підвищити інтерес до вивчення предмету, активізувати творчу   діяльність учнів;
- молдовська література у 5 класі (учитель Лунгу Н.Ф.) за темою «Характеристика персонажів казки І.Крянге «Донька баби та донька діда».  Урок  вирізнявся  емоційною  насиченістю,    багатим  виховним  потенціалом. На уроці були присутні персонажі казки;
- молдовська мова в 6 класі (учитель Фокша О.М.) за темою  «Прикметник як частина мови».  На уроці були застосовані різні інтерактивні форми та методи навчання, які активізували творчу уяву учнів, оптимально були використані виховні можливості уроку.     
          Не менш цікавою була презентація виховного проекту на тему «Україна -  рідна Батьківщина», який підготувала Бизу О.А., класовод 2 класу.  Учні  співали  пісні про Україну, український рушник,  декламували вірші,  виконували чарівні таночки. В дитячих виступах відчувалася любов до рідного краю, України, бажання бути чуйними, милосердними, добрими.
 
 
Семінар-практикум завершився проведенням «круглого столу» за проблемою «Впровадження нововведень в навчально-виховний процес початкової школи». Вчителями були обговорені  ключові  аспекти  нововведень.
Під час обговорення уроків, виховного заходу колеги – вчителі початкових класів, молдовської мови і літератури  загальноосвітніх навчальних закладів району  подякували адміністрацію,  педагогів,  учнів, які  презентували свої творчі напрацювання. На згадку про школу гостям подарували  сувеніри, які учні початкової школи виготовили на уроках трудового навчання.
Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (Чорнобай М.Д.), учителям початкових класів та молдовської мови і літератури за якісну підготовку районного семінару-практикуму для вчителів початкових класів та молдовської мови і літератури, професіоналізм і творчість.
 
 
Переглядів: 199 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua