Головна » 2015 » Грудень » 8 » Розвиток мовлення учнів на уроках російської мови
13:09
Розвиток мовлення учнів на уроках російської мови
 
          Відповідно до плану роботи методкабінету відділу освіти райдержадміністрації   04.12.2015 року  на базі  Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М.) проведено районний семінар-практикум для вчителів російської мови (ЗНЗ з українською та молдовською мовами навчання) за темою
«Розвиток мовлення учнів на уроках російської мови».
        Учитель Мінчева Дар’я Іванівна (вища кваліфікаційна категорія) розробила і провела відкритий урок з російської мови  у  6-А класі за темою «Монолог. Устный подробный пересказ художественного текста-повествования».
         Виходячи з виховної мети уроку, учитель дуже вдало підібрала зміст навчального матеріалу - текст (И.С. Тургенев «Воробей»), епіграф («Добро существует там, где его постоянно творят» В. Гжещик) - для  опрацювання теми уроку, а також форми, методи, прийоми, навчальні засоби та інші компоненти навчально-виховного процесу,  від яких залежить досягнення мети уроку.
           Протягом уроку  Мінчева Д.І. достатньо уваги приділяла вправлянню учнів в усному мовленні, формувала в них універсальні навчальні дії, поєднувала проведення індивідуальних і фронтальних видів роботи, активізувала розумову діяльність учнів, створювала проблемні ситуації, розвивала самостійність учнів, заохочувала їх ініціативу, застосовувала диференційований підхід  до учнів, стимулювала учнів до різноманітних способів розв»язання завдань і при цьому учні не боялися помилитися, висловлюючи свою думку.
           Шестикласники  працювали з  цікавістю,  натхненням, демонструючи особисті якості.
            Урок вирізнявся широким спектром використання сучасних інноваційних, інформаційно – комунікаційних  технологій, які гарантують реалізацію творчих здібностей, зв»язного мовлення та пізнавальних інтересів  учнів (розповідь про письменника з використанням слайдів, слухання тексту у виконанні актору, організація словникової роботи, актуалізація опорних знань, перегляд відеоролику «Доброта спасет мир», виконання пісні ученицею ).
             Мінчева Д.І. продемонструвала креативність свого професійного мислення, вміння виділяти головне, знаходити в  процесі практичної діяльності способи вирішення проблемних питань.
           Про високий рівень професійної майстерності вчителя свідчить те, що вона вміє ураховувати вікові та індивідуальні особливості учнів, налаштовувати клас на активну діяльність, зацікавлювати навчальним матеріалом, впроваджувати інновації в роботу, використовує інформаційно-комунікативні технології.
         Учителі російської мови (ЗНЗ з українською та молдовською мовами навчання) тепло подякували вчителю Мінчевій Д.І. за вчительську  майстерність, професіоналізм, творчість.
          Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, вчителю російської мови Шевченківської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за високий рівень науково-методичної і практичної спрямованості районного семінару-практикуму.
 
 
Переглядів: 591 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua