Головна » 2020 » Вересень » 30 » Розпочато навчання у територіальній школі молодого вихователя
11:15
Розпочато навчання у територіальній школі молодого вихователя          Відповідно до плану роботи методичного кабінету Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради 24.09.2020 року на базі ЗДО ясел-садка «Дельфін» м.Кілії (директорка Баларьова С.В.) відбулося перше заняття у територіальній школі молодого вихователя за темою «Планування освітнього процесу у ЗДО. Методичні рекомендації з питань організації роботи вихователя щодо створення розвивального та ігрового середовища у групах ЗДО»
          Керівниця територіальної школи молодого вихователя Фаізова О.В., вихователька-методистка ЗДО ясел-садка «Дельфін» м.Кілії, провела заняття для 8 молодих, малодосвідчених вихователів закладів дошкільної освіти Кілійської міської ОТГ в умовах карантину, з дотриманням протиепідемічних заходів, а саме: на подвір'ї закладу дошкільної освіти (на свіжому повітрі), дотримуючись соціальної дистанції.
          Мета заняття: опрацювати нормативно-правові, інструктивно-методичні документи щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році; забезпечити підготовку вихователів-початківців до навчання та виховання дошкільників відповідно до освітніх програм закладів дошкільної освіти.
          Під час заняття було розглянуто наступні питання:
- порядок ведення документації вихователя;
- вимоги щодо планування освітнього процесу;
- створення предметно-розвивального та ігрового середовища;
- виконання рухового режиму в закладі дошкільної освіти.

          З вихователями - слухачами територіальної ШМВ було проведено анкетування щодо професійної компетентності (виявлення знань нормативно-правових, інструктивно-методичних документів, педагогіки, психології, методик).

          Учасники територіальної ШМВ переглянули виставку новинок науково-методичної літератури та отримали методичні рекомендації щодо навчання і виховання дітей дошкільного віку.

          Перше заняття у територіальній школі молодого вихователя пройшло змістовно, молоді педагоги отримали багато корисної інформації практичного спрямування.
          Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради (начальник Мергут С.І.) складає подяку:

  • адміністрації ЗДО «Дельфін» м.Кілії (директорка Баларьова С.В.) за сприяння проведенню заняття територіальної школи молодого вихователя;

  • виховательці-методистці ЗДО «Дельфін» м.Кілії, керівниці територіальної ШМВ, Фаізовій О.В. за якісну підготовку та проведення заняття територіальної школи молодого вихователя.

 

Переглядів: 185 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua