Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Районний семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів
10:21
Районний семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів

          Відповідно до плану роботи методкабінету відділу освіти райдержадміністрації   16.10. 2015 року  на базі  Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст.  (директор Лупонос Г.М.) проведено районний семінар-практикум для вчителів  зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Розвиток ключових і предметних компетентностей особистості  учня на уроках  зарубіжної літератури в умовах реалізації Концепції національно - патріотичного виховання дітей і молоді».
         Відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженою наказом МОНУ від 16.06.2015 № 641,  серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними  виступають  патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь.
         Вчитель Салиган Ніна Василівна (вища кваліфікаційна категорія, «учитель-методист»), зберігаючи європейський та український вектори програми із зарубіжної літератури,   розробила і провела відкритий урок у 7 класі на тему "Адам Міцкевич "Світязь". Утворення любові до Батьківщини й героїзму в баладі А.Міцкевича. Символічні образи, елементи фольклору у творі".
          З метою розкриття теми  уроку  ефективно було організовано дослідницьку роботу учнів, використання методу проектів.
         На уроці було опрацьовано текстовий матеріал  балади у поєднанні з аудіо- та відеофайлами. Кожен вид роботи закінчувався висновками.
         Вдалий підбір завдань, психологічна взаємодія з дітьми, все це допомогло розкрити тему в повному обсязі.
         Вчитель Салиган Н.В.  майстерно пов’язала  втілену  тему в  баладі Адама Міцкевича «Світязь» з  новими суспільно-політичними реаліями в Україні після Революції гідності, обставинами, які спрямовані на виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Крім того, вона вдало акцентувала увагу на ролі України в житті і творчості Адама Міцкевича.
         Впродовж всього уроку спостерігався активний інтерес учнів до обговорення художнього твору, семикласники  продемонстрували критичне мислення  -  висловлювали  власні  думки.
         Вчителі зарубіжної літератури   загальноосвітніх навчальних закладів району тепло подякували Салиган Н.В. за вчительську  майстерність, професіоналізм, творчість.
          Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, вчителю зарубіжної літератури Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. за високий рівень науково-методичної і практичної спрямованості районного семінару-практикуму.
 
Переглядів: 292 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua