Головна » 2017 » Травень » 25 » «Профспілкові уроки» в школах
15:03
«Профспілкові уроки» в школах

 

   На виконання Національної та регіональних програм правової освіти населення протягом травня в  загальноосвітніх навчальних закладах – Вилківському НВК, Дмитрівській, Лісківській, Мирнівській, Новоселівській Приозернянській, Приморській, Шевченківських  школах і Кілійській школі №6 були проведені «профспілкові уроки» на тему «Першотравень і профспілки. Традиції і сучасність», на яких старшокласники знайомились з діяльністю профспілок,   їх місцем в сучасному українському суспільстві.         

        Історія підтверджує, що боротьба людини за свої соціальні та економічні права, як правило,  починається саме із профспілкового руху.  Більш як 100 років назад  люди зрозуміли, що те, що вони можуть «зробити для вирішення своїх проблем колективною дією, - завжди більше, ніж те, на що вони спроможні самотужки» (Саймон Прані), тому, щоб мати гідну працю і гідний достаток, почали об’єднуватись і організовуватись, перш за все, по лінії профспілок (за професійною ознакою).

    Відтак вчителі правознавства, голови профкомів на цих уроках  акцентували увагу старшокласників на ключових поняттях в житті профспілки (в тому числі і освітянської) – Єдність, Солідарність, Згуртованість,  оскільки сьогодні питання соціального захисту, трудових прав українців і всього того, що людина асоціює з гідним життям, мають стати в нашій державі першочерговими.   І  саме від  педагогів залежить, чи будуть наші випускники в життєвому бутті помірно пливти за течією, чи активно ввіллються в суспільне життя, солідарно відстоюючи свої трудові права та європейські життєві стандарти,  розуміючи, що «сильні профспілки – сильна держава».

 

 Голова райкому Профспілки Т.Бойченко

Переглядів: 79 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua