Головна » 2014 » Грудень » 25 » Про проведення природоохоронної акції «Ялинка» в рамках Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір»
10:57
Про проведення природоохоронної акції «Ялинка» в рамках Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

            Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 07.02.2014 № 25/ОД «Про проведення обласних природоохоронних акцій, конкурсів проектів у 2014 році», згідно з листом Національного еколого-натуралістичного центру від 04.11.2014 № 201 «Про традиційну щорічну новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція», Положенням про Всеукраїнську новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція» та Положенням про Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір», наказу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання від 05 грудня 2014 року № 160-ОД « Про проведення природоохоронної акції  «Ялинка» в рамках Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір» та з метою активізації природоохоронної роботи, формування практичних умінь та навичок учнів по роботі із природним матеріалом, виховання учнівської молоді через пізнання народного мистецтва з 08.12.2014 року по 12.12.2014 року на базі Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Тищенко О.Д.) відбулася районна природоохоронна акція  «Ялинка» в рамках Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
         56 робіт з 10-ти загальноосвітніх та 2-х позашкільних  навчальних закладів   були надані для участі у районній природоохоронній акції «Ялинка» в рамках Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір»:
 • Десантненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Моренко О.М.);
 • Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.);
 • Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.);
 • Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Голубенко В.М.);
 • Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Шустова І.Б.);
 • Приозерненської ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Чернобай М.Д.);
 • Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Лупонос Г.М.);
 • Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Карайван Н.В.);
 • Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А.);
 • Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.);
 • Кілійського районного будинку науково-технічної творчості учнівської
 молоді (директор Тищенко О.Д.);
 • Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості
 (в.о. директора Вишнякова Л.О.).
          Наймолодшими та найактивнішими учасниками виставки стали учні 2-Б класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І., вчитель початкових класів Аладишева Г.О.).
 Багаточисельною була виставка «Новорічна композиція» в  номінації
  «Стилізована ялинка». Якби зібрати всі вироби ялинок разом, то вийшла б справжня ялинкова галявина, але  це незвичайні ялинки, вони казкові, бо вироблені з різного матеріалу: кур’ячого  пір’я, пластмасових виделок», з макаронів, паперових серветок, ялинкового дощу, з різнокольорових стрічок, з кукурудзяного листя. А які назви придумали діти до цих робіт: «Лісові красуні», «Ялинка – модниця», «Новорічна красуня», «Золота ялинка»,  «Ялинкові подружки», «Сучасна ялинка», «Солодка ялинка». Членам журі районної виставки було важко визначитись з переможцями.
            Для участі в обласній природоохоронній акції «Ялинка» в рамках Всеукраїнської виставки «Новорічна композиція» були направлені роботи учнів, які посіли призові місця в номінаціях:
               - «Стилізована ялинка» - 6 робіт;
               - «Новорічний вінок» - 1 робота;
               - «Сюжетна композиція» - 4 роботи;
               - «Новорічний подарунок» - 2 роботи.
               -  «Український сувенір»  - 2 роботи.
             З 17 по 24 грудня 2014 року на базі еколого-натуралістичного підрозділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відбудеться природоохоронна акція  «Ялинка» в рамках Всеукраїнських виставок «Новорічна композиція» та  Український сувенір».
            Відділ освіти (керівник Мергут С.І.) складає подяку директорам загальноосвітніх та  2 позашкільних навчальних закладів за активну роботу щодо залучення вчителів та керівників гуртків до участі в районних виставках, вчителям те керівникам гуртків за ефективну роботу  з обдарованою молоддю.
 
Переглядів: 468 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua