Головна » 2020 » Червень » 3 » Підсумки територіального заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край»
12:21
Підсумки територіального заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край»



            На виконання  наказу Відділу освіти та молодіжної політики  Кілійської міської ради від 16.09.2019 № 117 «Про проведення територіального заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край» серед учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради у 2019/2020 навчальному році» та з метою реалізації Концепції художньо-естетичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах та Комплексної програми художньо-естетичного виховання у закладах загальної середньої освіти, затверджених наказом Академії педагогічних наук України Міністерства освіти і науки України від 25.02.2004 року № 151/11; підвищення ролі мистецтва фотографії у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації; організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва; популяризації та пропаганди кращих робіт юних фотографів; виховання у дітей патріотизму та любові до рідного краю з 25 до 30 травня 2020 року було проведено  територіальний заочний конкурс фотографій «Мій рідний край».
          Членами оргкомітету були встановлені критерії оцінювання поданих конкурсних матеріалів. Роботи оцінювались за такими критеріями:
- володіння технікою фотографування; якість виконання та оформлення роботи;
- знання основ композиції та засобів гармонізації просторової форми;
- знання основ колірного сприйняття та засобів фотографічної виразності;
- художній смак та бачення перспективи;
- творча індивідуальність та майстерність автора (авторів);
- вміння та оригінальність розкриття теми.
     
На конкурс представлено 194 роботи  учнів 9 закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради. За підсумками роботи журі конкурсу визнано переможцями територіального заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край» серед учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради в номінаціях і нагороджено грамотою Відділу освіти  та молодіжної політики Кілійської міської ради:
             - «Окраса Землі»:
                  І місце
-  Бондаренко Олександр, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва робіт: «Лебедина вірність», «Тремтливий метелик», «Біла королева», «Птахи щастя»;
- Кайданюк Максим, учень 8-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Стенцовські плавні. Сім'я лебедів»;
- Молога Тетяна, учениця 7-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Польові ромашки»;
- Дубровін Олексій, учень 4-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва робіт: «Краса біля водойми», «У сонячному сяйві»;
- Парпалак Дар'я, учениця 2 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Трудівниця»;
- Долженко Олександр, учень 8 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Грибна сімейка»;
- Колесніченко Іван, учень 5 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Полум'яна осінь»;
- Голубенко Анна, учениця 9-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва робіт: «Сонце на травинці», «Бджола», «Квіти»;
- Воробйова Анастасія, учениця 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Бджола і Соняшник»;
- Кістол Аліна, учениця 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Равлик»;
- Орищак Денис, учень 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Зимовий ранок»;
- Димо Аріна, учениця 8-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Водяна лілія»;
- Шевченко Анастасія, учениця 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Діаманти дощу на смарагдовій траві»;
- Шевченко Максим, учень 1 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Весняна квітка»;
- Петров Михайло, учень 1 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Засніжена калина»;
- Нікіров Радомир, учень 3 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Цвітуть завзято абрикоси»;
- Бужацький Матвій, учень 3 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Рожево квітне персик у дворі»;
- Свиридов Вадим, учень 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Павутинне мереживо»;
- Корнієнко Анна, учениця 4 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Чарівні квіти»;
- Степаненко Ельвіра, учениця 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва робіт: «Творіння природи», «У нашому квітучому садочку»;
- Тимошенко Марк, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Кадр удався!»;
- Махов Максим, учень 10 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Етюд у рожевих тонах»;
- Богданенко Олена, учениця 7 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «У вирій лебеді летіли…»;

           ІІ місце
- Бордя Максим, учень 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва робіт: «Фотогенічне жабеня», «Сонце в руці»;
- Воробйова Анастасія, учениця 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Бджілки – трудівниці»;
- Степаненко Ельвіра, учениця 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Клопітка робота»;
- Парпалак Дар'я, учениця 2 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Останній подих зими»;
- Прохоров Микита, учень 6-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Мамина квітка»;
- Соколова Вікторія, учениця 7-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Лютий, але пахне весною»;
     
           ІІІ місце:
- Тимошенко Марк, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Грибочки»;
- Бондаренко Марія, учениця 4 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва робіт: «Нічний гість», «Жага до життя»;
- Паланій Іван, учень 3 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва робіт: «Три граната для Попелюшки», «Чорногузи»;
- Зубрицький Єгор, учень 5 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Весняний привіт»;
- Тимкова Валерія, учениця 8 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Квітучий сад»;
- Коломієць Анна, учениця 9 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Весняний цвіт»;
- Воробйова Анастасія, учениця 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва робіт: «Перші плоди весни», «Ловись рибка велика та маленька», «Скоро буде малинка?»;
- Дерепа Анастасія, учениця 6-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва робіт: «Царівна-жабка», «Сонечко дитинства»;
- Кістол Аліна, учениця 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Калина»;
- Рягузов Максим, учень 6 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Весняний килим»;
- Слободенюк Андрій, учень 9-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Цвіте природа і співає все!»;
- Земляной Артем, учень 7 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Лелеки»;
- Вакулюк Антон, учень 5 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Голуб миру»;

       - «Брати наші менші»:
          І місце:
- Строкова Вікторія, учениця 2 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Маленький Гуцул»;

         ІІ місце:
- Прохоров Микита, учень 6-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Мій Бой»;

        ІІІ місце:
- Воробйова Анастасія, учениця 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Яся пізнає навколишній світ»;
- Звєрєва Юлія, учениця 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Ці очі навпроти»;

  - «Молоде обличчя Кілійщини»:
     І місце:
- Звєрєва Юлія, учениця 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Дай лапу, алабай!»;
- Мокан Катерина, учениця 2 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Сонце поруч»;
- Бондаренко Олександр, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Теплий весняний день»;
- Орищак Віктор, учень 1-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Господар ланів»;
- Строкова Вікторія, учениця 2 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Літо… Море… Відпочинок»;

   ІІ місце:
- Толстова Дар'я, учениця 7-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Дівчина – літо»;

  ІІІ місце:
- Воробйова Анастасія, учениця 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Мрії збуваються. Суши і Я»;
- Грицанов Єгор, учень 5 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Жабенятко»;
- Мокан Катерина, учениця 2 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Маленька україночка»;
- Звєрєва Юлія, учениця 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Осінні мрії»;

    - «Пейзаж»:
  І місце:
- Герладжиу Єва, учениця 10 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Захід»;
- Бурдужа Катерина, учениця 8 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Дзеркало»;
- Кутас Ангеліна, учениця 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Окремі думки схожі на промені світла, які не так стомлюють, як зібрані в сніп»;
- Гавриленко Юлія, учениця 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Вечірня краса»;

ІІ місце:
- Ченуша Оксана, учениця 5 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Захід сонця на Дунаї»;
- Слободенюк Андрій, учень 9-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Чудовий ранок на рибалці»;
- Смирна Валерія, учениця 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Заходи та світанки»;
- Владиченко Олександр, учень 4 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Вечірній Дунай»;

   ІІІ місце:
- Корнієнко Анна, учениця 9 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Вечір догора»;
- Донченко Христина, учениця 9 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи Вечір догора»;
- Катуніна Анна, учениця 8-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Сонце заходить, верби чорніють»;
- Смирна Валерія, учениця 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Заходи та світанки»;
- Голубенко Анна, учениця 9-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Вечірнє поле»;
- Драгой Ольга, учениця 11-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Вечірній пейзаж»;
- Тимошенко Марк, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Виглядає сонечко»;
- Кістол Аліна, учениця 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Казкові фарби заходу сонця»;
- Бондаренко Олександр, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей», назва роботи «Вогняний захід»;
- Миколаєнко Анна, учениця 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Схід сонця»;
- Мица Анна, учениця 4-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Захід сонця в Кілії»;

    - «Барви природи рідного краю»:
  І місце:
- Тостоган Дмитро, учень 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Диво природи»;
- Антохі Евеліна, учениця 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Барвиста осінь»;
- Бондаренко Олександр, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей», назва роботи «Туманний ранок»;
- Гавриленко Юлія, учениця 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  № 3 – ліцей, назва роботи «Пробудження»;
- Іванова Дар'я, учениця 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Пожовтіле листя»;
- Щокін Михайло, учень 8 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Мистецтво маскування»;
- Димо Аріна, учениця 8-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Ранок на полі»;
- Гавриленко Нізар, учень 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Мрії на краю»;
- Дубровін Олексій, учень 4-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Промінь надії»;
 
ІІ місце:
- Шипинська Дар'я, учениця 9-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Чорне море»;
- Гавриленко Нізар, учень 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ № 3 ступенів – ліцей, назва роботи «Простори Дунаю»;
- Новак Анатолій, учень 9 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Хмари і хмаринки»;
- Абросімов Дмитро, учень 6 класу, Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Очерет»;
- Нанєв Іван, учень 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Жовтень»;
- Терешонок Гліб, учень 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Осінь»;

ІІІ місце:
- Махов Олександр, учень 9-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Осінній тет-а-тет»;
- Грицанов Михайло, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Жовтогаряче дерево»;
- Бондаренко Марія, учениця 4 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Прапор від природи»;
- Димо Аріна, учениця 8-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Ранок. У дорозі»;
- Дадочкина Анна, учениця 7-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «У парку»;
- Свиридов Вадим, учень 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Сонячний парк»;
- Кутас Ангеліна, учениця 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Життя в містах привчає дивитись хіба що собі під ноги. Про те, що на світі буває небо, ніхто і не згадає…»;

       - «Фотозамальовки»:
          І місце:
- Земляна Ангеліна, учениця 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Захід сонця»;
- Чебан Маргарита, учениця 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Захід сонця»;
- Кайданюк Максим, учень 8-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Фотозамальовка»;
- Терешонок Софія, учениця 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Самотній човник»;
- Орищак Денис, учень 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Пухова ковдра»;
- Стаматова Анастасія, учениця 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Відпочинок»;
- Гавриленко Нізар, учень 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Лісовичок»;

         ІІ місце:
- Дубровін Олексій, учень 4-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Веселка грає»;
- Шелофаст Максим, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Дунай»;
- Бужацький Владислав, учень 7 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Сімейна прогулянка»;
- Паланій Іван, учень 3 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Медузи»;
- Тостоган Дмитро, учень 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Прогулянка куточком цікавим»;
- Іванчикова Катерина, учениця 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Рідні»;
- Рибалка Данило, учень 10 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Надвечір'я»;

        ІІІ місце:
- Бондаренко Олександр, учень 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва робіт: «Кілійський порт», «Українська Венеція»;
- Бужацький Владислав, учень 7 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «На березі Дунаю»;
- Сливенко Ростислав, учень 3 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Прогулянка»;
- Кутас Ангеліна, учениця 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Дерева, що ростуть біля озера любові завжди мають міцне коріння і солодкі плоди»;
- Парпалак Дар'я, учениця 2 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Наша річка – Дунаєць».

Складено  подяку:
- за участь у територіальному заочному конкурсі фотографій «Мій рідний край» серед учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради по номінаціях:
       - «Брати наші менші»:
- Воробйовій Анастасії, учениці 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва робіт: «Лейла на прогулянці», «Сєня до Нового року готов»;
- Дерепі Анастасії, учениці 6-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Бабусина отара»;
- Гордієнку Максиму, учню 1 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня, назва роботи «Засмучений кіт»;

       - «Молоде обличчя Кілійщини»:
- Кушнір Ніколеті, учениці 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 - ліцей, назва роботи «Мій залізний друг»;
- Звєрєвій Юлії, учениці 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Перша зустріч»;

- «Пейзаж»:
- Корнєєву Роману, учню 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Незвичайне небо»;
- Кутас Ангеліні, учениці 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Буремний перевал»;
- Катуніній Анні, учениці 8-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Фарби вечірнього неба»;
- Смирній Валерії, учениці 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва 4-х робіт «Заходи та світанки»;
- Ченуші Оксані, учениці 5 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва робіт: «Чарівний вечір», «Небесне вогнище»;
- Кожухар Ірині, учениці 10 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Гарний захід у серпні»;
- Слободенюку Андрію, учню 9-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва робіт: «Прислухаюсь до вечірньої тиші», «Рожевий захід сонця, пізній вечір», «Світ раннього сонця»;
- Владиченку Олександру, учню 4 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня № 6, назва роботи «Світанок»;
- Голубенко Анні, учениці 9-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Після дощу»;
- Шульзі Олександрі, учениці 8 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Вечір догора»;
- Чумаченко Юлії, учениці 5 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 5 – дитячий садок, назва роботи «Барви рідного краю»;
- Мелешку Андрію, учню 9 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Вечір догора»;
- Прохорову Микиті, учню 6-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Вечірній Дунай»;
- Шульзі Діані, учениці 10 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Вечір догора»;
- Райлян Анастасії, учениці 10 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Ілюзія сонця»;

    - «Барви природи рідного краю»:
- Шульзі Діані, учениці 10 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Хмари і хмаринки»;
- Дадочкиній Анні, учениці 7-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Ставок у парку»;
- Голубенко Анні, учениці 9-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Початок весни»;
- Воробйовій Анастасії, учениці 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва робіт: «Чарівні сніжинки», «Сонце сідає за обрій»;
- Шевченко Анастасії, учениці 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва робіт: «Вода. Хмари. Фантазія», «На березі Дунаю»;
- Дерепі Анастасії, учениці 6-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Бессарабська осінь»;
- Мусафіру Даміру, учню 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Мешканці озера»;
- Бочкарьовій Ангеліні, учениці 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Пейзаж»;
- Грицановій Катерині, учениці 3 класу Ліськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Зимова ніч»;
- Воронову Денису, учню 3 класу Кілійського ЗЗСО І ступеня, назва роботи «Тихі верби при воді»;
- Мосієнко Олександрі, учениці 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Який чудовий рідний край!»;
- Паланію Івану, учню 3 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Бабусина черешня».

       - «Фотозамальовки»:
- Кутас Ангеліні, учениці 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, назва роботи «Ми знайдемо дорогу, але якщо нам це не вдалося, ми побудуємо її самі»;
- Городниченку Миколі, учню 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Ну як тебе не любити, Шевченкове рідне моє!»;
- Борді Максиму, учню 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Тихий вечір»;
- Бондаренку Олександру, учню 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Політ ластівки над річкою»;
- Кайданюку Максиму, учню 8-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва робіт: «Карпати», «Відображення»;
- Крупчак Ксенії, учениці 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва робіт: «Самотність», «Довгоочікувана веселка»;
- Земляному Артему, учню 7 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Дунай»;
- Волчановій Наталі, учениці 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Природа рідного краю»;
- Богданенку Артему, учню 8 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Горді ми, що народились у Шевченківськім краю!»;
- Грицанову Михайлу, учню 3-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Наш рідний Дунай»;
- Абросімову Дмитру, учню 6 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Очерет»;
- Кушнір Ніколеті, учениці 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва робіт: «Рідні околиці», «А ось так люблю я Кілію»;
- Миколаєнко Анні, учениці 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Рідний край»;
- Орищаку Віктору, учню 1-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Паркан»;
- Абросімовій Анастасії, учениці 8 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Замріяна»;
- Слободенюку Андрію, учню 9-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Сім кольорів у сірому просторі»;
- Гацай Юлії, учениці 10 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Наша ділянка. Любимо. Доглядаємо!»;
- Кістол Аліні, учениці 7-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Купола»;
- Тостогану Дмитру, учню 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назви робіт: «День вишиванки», «Площа в ті часи», «Моя Кілія – мій рідний край», «Захід сонця», «Тече Дунай», «Одна з пам'яток міста»;
- Слободенюку Івану, учню 9 класу Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Вічна пам'ять односельчанам!»;
- Койчевій Катерині, учениці 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «За кочовою зіркою»;
- Коповик Ользі, учениці 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, назва роботи «Фотозамальовка»;
- Вакулюку Антону, учню 5 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Веселка»;
- Гирладжиу Олексію, учню 10 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Літній світанок»;
- Іванчиковій Катерині, учениці 11 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 – ліцей, назва роботи «Яскравий захід сонця»;
- Новаку Анатолію, учню 9 класу Лісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, назва роботи «Хмари і хмаринки»;
- Воробйовій Анастасії, учениці 10-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 – гімназія, назва роботи «Небо, яке зачаровує»;
- Гавриленку Нізару, учню 11-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, назва роботи «Історія поруч»;

Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради (начальник С.Мергут) складає подяку за ефективну роботу з розвитку творчих здібностей учнів, якісну підготовку конкурсних фоторобіт  директорам, педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради, а також батькам учнів – учасників конкурсу.

Переглядів: 605 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua