Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Підключення закладів освіти до високошвидкісного Інтернету
15:26
Підключення закладів освіти до високошвидкісного Інтернету

    Питання підключення закладів освіти до високошвидкісного Інтернету було розглянуто 04.10.2017 на нараді під головуванням в.о. голови Кілійської РДА Дамаскіна М.В. .

    Як доповів начальник відділу освіти та молодіжної політики С.І. Мергут, з метою впровадження освітньої ініціативи губернатора Одеської області Максима Степанова «Будь розумним», для організації вільного доступу учнів до можливостей освіти он лайн, відділом освіти та молодіжної політики укладено угоди з Інтернет провайдерами району про надання доступу до високошвидкісного Інтернету загальноосвітнім навчальним закладам Кілійського району.

     Відповідно до укладених угод, всі 6 ЗНЗ м.Кілії отримають високошвидкісний доступ до мережі Інтернет через оптичне волокно (швидкість до 50 Мб/сек), в інших населених пунктах району, в яких дозволяє технічна можливість, швидкість буде збільшена до 10 Мб/с.

     На сьогодні провайдерами ведуться роботи щодо модернізації існуючої мережі та підключення окремих навчальних закладів. Завдяки цим заходам ЗНЗ району отримають швидкість доступу до мережі Інтернет від 10 до 20 Мб/сек. Частина ЗНЗ (Мирнівська ЗОШ І-ІІІ ст., Десантненська ЗОШ І-ІІІ ст., Новомиколаївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» та Василівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок») вже отримали доступ до високошвидкісного Інтернету. На сьогодні ведуться роботи щодо підключення Шевченківських шкіл та Червоноярського НВК.

     Ведуться переговори з провайдерами щодо підключення Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст., але є технічні складнощі, у зв'язку з відсутністю інфраструктури провайдерів в селі Старі Трояни, тому процес підключення цього навчального закладу затягується. Також провайдери ведуть модернізацію обладнання в населених пунктах Фурманівка, Новоселівка, Приморське для підвищення швидкості для вже підключених навчальних закладів.

    В умовах всезростаючого інформаційного навантаження якість роботи педагогічних працівників значною мірою залежить від інтенсифікації та оптимізації навчального процесу на основі ефективного використання класичних та активного впровадження нових методик, що базуються на найширшому використанні різноманітних технічних засобів навчання. Науково-технічний прогрес та сучасна педагогічна наука, забезпечуючи викладача найновішими методиками і технічними засобами подачі навчального матеріалу, вимагають від нього постійної самоосвіти та зусиль щодо вдосконалення педагогічної майстерності, як однієї з найвагоміших умов забезпечення належного рівня навчально-виховного процесу. Тому відділ освіти та молодіжної політики проводить роботу щодо забезпечення всіх загальноосвітніх закладів інтерактивними та мультимедійними дошками. За останній рік такі комплекти були встановлені в Кілійському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», Кілійському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей. Зараз планується встановлення аналогічних комплектів в Новоселівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Десантенеській ЗОШ І-ІІІ ст. На базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» започатковано постійно діючий консультпункт для відповідальних за роботу з інтерактивними та мультимедійними дошками, призначений як для навчання педагогів так і для обміну досвідом. Для повноцінної роботи мультимедійних дощок та їх програмного забезпечення необхідне постійне підключення високошвидкісного Інтернету, тому робота щодо забезпечення всіх загальноосвітніх навчальних закладів як високошвидкісним доступом до мережі так і сучасною інтерактивною технікою є одним з пріоритетних завдань відділу освіти та молодіжної політики.

Переглядів: 90 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua