Головна » 2017 » Грудень » 5 » Педагогічна майстерність вчителя як фактор формування комунікативної особистості молодшого школяра
16:30
Педагогічна майстерність вчителя як фактор формування комунікативної особистості молодшого школяра


          Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики Кілійської райдержадміністрації 29 листопада 2017 року на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Маркова Л.О.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти (з молдовською мовою навчання) за темою «Педагогічна майстерність вчителя як фактор формування комунікативної особистості молодшого школяра».

          Учасники районного семінару-практикуму мали змогу ознайомитися з системою роботи вчителів початкових класів щодо формування комунікативної особистості молодшого школяра, відвідавши уроки та виховні заходи в початковій школі.

           Апруда А.І.  провела урок природознавства у 3-А класі ( молдовська мова навчання) по темі «Як зберегти тепло і світло в нашому домі ».  На протязі усього уроку велася пошуково-дослідницька робота. Учитель методично вірно організувала  дослідницьку роботу учнів, завдяки чому вони змогли самостійно зробити власні припущення, дійти до певного висновку. Діти працювали колективно, в парах і самостійно, захищали свої проекти, формулювали висновки.

          Малайреу Л.Я. провела урок фізичної культури у 2-Б класі (українська мова навчання) по темі «Мати, батько, я – спортивна сім’я». Урок було  проведено за участю батьків, які  взяли активну участь в основній частині уроку - спортивних змаганнях між командами «Дружба» та «Юність».

          Учителі Балан К.Н. та Болокан В.А. провели виховний захід  з учнями 4-х класів по темі «Правила дорожні знай - в ДТП не попадай!». Метою заходу було удосконалити знання учнів  про  дорожні знаки, розкрити значення дорожніх знаків, через різні форми роботи з дітьми, а саме, інсценування, театралізація, демонстрація, розповідь, групова справа…

            Проведені уроки, захід ще раз засвідчили, що педагогічна майстерність учителя є одним з факторів формування комунікативної особистості молодшого школяра, а використання  інформаційно-комп’ютерних технологій, різноманітних форм і методів навчання підсилює ефективність засвоєння навчальних тем, заохочує до вивчення предмета, розвиває кругозір дітей, готує їх до подальшого життя,  осучаснює урок і забезпечує високу його результативність.

            Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Маркова Л.О.), учителям початкових класів Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.:  Апруді А.І., Малайреу Л.Я.,

Балан К.Н., Болокан В.А., за якісне проведення та практичну спрямованість районного семінару-практикуму, професіоналізм та творчість.

 

Переглядів: 75 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua