Головна » 2021 » Лютий » 1 » Педагоги НУШ підвищують професійну компетентність
17:43
Педагоги НУШ підвищують професійну компетентність        Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради 28.01.2021 року відбулося  онлайн - засідання територіальної творчої групи вчителів 1-3 класів  закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради  за темою «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти  Нової української школи. Навчальні види діяльності для досягнення очікуваних результатів у математичній освітній галузі» (керівниця територіальної творчої групи вчителів 1-3 класів НУШ Правдива В.К., заступниця директора з навчально-виховної  роботи Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Кілійської міської ради).

    У засіданні взяли участь педагоги 1-3 класів, заступники директорів з навчально-виховної роботи 13 закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради.

Провідною ідеєю онлайн-засідання територіальної творчої групи вчителів 1, 2, 3 класів НУШ стали слова найдавнішого мислителя та філософа Конфуція: «Якщо ми навчатимо сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо у дитини завтра»    

  Предметом обговорення  з педагогами стали: системно-діяльнісний підхід як філософія освіти Нової української школи,  технології розвитку критичного мислення молодших школярів; навчальні види діяльності для досягнення очікуваних результатів у математичній освітній галузі, педагогіка партнерства: учителі, батьки, учні; ігрові та діяльнісні методи навчання у початковій школі з використанням LEGO.

          Системно-діяльнісний підхід являє собою таку організацію освітнього процесу, де головна увага приділяється активній, різнобічній, продуктивній, максимально самостійній навчально-пізнавальній діяльності учнів. Набуття вміння вчитися впродовж усього життя є ключовим пріоритетом цього підходу.  

Нова школа потребує нового, успішного вчителя. Вчителя не як єдиного наставника та джерела знань, а як коуча, тьютора, фасилітатора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії кожної дитини.

Матеріали з досвіду роботи  вчителів початкових класів Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 надали можливість педагогам практично ознайомитися з плануванням навчальних видів діяльності  для досягнення очікуваних результатів у математичній освітній галузі, з  планом проведення математичного тижня у початковій школі, з використанням LEGO на уроках.

 
Правдива В.К. провела онлайн-конференцію за темою «Педагогіка партнерства».

Учасники конференції говорили про взаємини між людьми, якими хочуть бачити людей навколо себе, які цінності важливі у житті, ділилися власним педагогічним досвідом з цієї проблеми.

Інтерактивне спілкування з колегами-партнерами виявилося вдалим і корисним для всіх. Кожен для себе зробив, можливо, якесь відкриття, або навпаки, став впевненішим у своїх знаннях, практичних навичках і своєму професійному досвіді.

Керівниця територіальної творчої групи вчителів НУШ Правдива В.К. відповіла на питання учасників конференції та провела вправи, інтерактивні ігри, у яких взяли участь всі учасники творчої групи, було створено можливості для розвитку асоціативного мислення, прийняття нестандартних рішень у будь-яких ситуаціях, удосконалення креативних здібностей педагогів. Виконання вправ ще раз підтвердило, що ПЕДАГОГИ - це талановиті, креативні та ініціативні особистості! Усі проявили себе оригінальними, допитливими і готовими до використання та створення інновацій!

Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради (начальник Мергут С.І.), Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради (директорка Єгорова Г.К.)  складають подяку:

     - адміністрації Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Кілійської міської ради (директор Онищенко Д.І.) за сприяння проведенню засідання територіальної творчої групи вчителів 1, 2, 3 класів (НУШ) закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради;

          - заступниці директора з навчально-виховної  роботи Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, керівниці територіальної творчої групи вчителів 1, 2, 3 класів НУШ, Правдивій В.К. за високий рівень науково-методичної та практичної спрямованості проведеного засідання територіальної творчої групи, професіоналізм і творчість;

           - учителям початкових класів Кілійського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Кілійської міської ради за підготовку творчих доробок до засідання територіальної творчої групи вчителів 1, 2, 3 класів НУШ.

Матеріали  вищезазначеного заходу можна переглянути за посиланнями:
1. https://drive.google.com/drive/folders/1_GJlRFi7_S9z-3sfM2YtfShiETTvYE7B?usp=sharing

2. https://drive.google.com/file/d/1JnuLrJ-e1kPbxkGV6nDk7L7LTAJjVNgZ/view?usp=sharing

Переглядів: 3223 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua