Головна » 2016 » Грудень » 13 » Особистісно – орієнтовний підхід до навчання дошкільнят у музично-педагогічному процесі – запорука емоційного благополуччя дитини
15:49
Особистісно – орієнтовний підхід до навчання дошкільнят у музично-педагогічному процесі – запорука емоційного благополуччя дитини
        Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації  06.12.2016 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко»
м. Кілії (завідувач Кутас О.К.) відбувся районний семінар-практикум для музичних керівників ДНЗ, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» за темою «Особистісно – орієнтовний підхід до навчання дошкільнят у музично-педагогічному процесі – запорука емоційного благополуччя дитини».
        Відкрила роботу семінару-практикуму Олена Кирилівна Кутас, завідувач ДНЗ, яка зазначила, що сила музики безмежна: вона і розвиває, і стимулює розумову діяльність, і виховує естетичний смак та запропонувала присутнім подивитися фільм-презентацію досвіду роботи педколективу ДНЗ «Сонечко» з музичного виховання.
         В теоретичній частині семінару-практикуму Олена Кирилівна ознайомила музичних керівників з парціальною програмою «Дитяча хореографія» автора Шевчук А.С., за якою дошкільний навчальний заклад працює вже четвертий рік. Особливу увагу вона звернула на зміст хореографічної діяльності, види хореографічних занять, репертуар музично-рухової діяльності дітей, варіативність реалізації змістовних ліній у хореографічній діяльності дітей.
         В практичній частині до уваги педагогів було представлено хореографічне заняття в старшій групі на тему «Ми діти твої, Україно!» (музичний керівник Сайфуліна Н.Я., вихователь
Коваленко О.В.),  на якому  діти продемонстрували свої хореографічні знання, уміння та навички з екзерсису, українського фольклорного хороводу, основних танцювальних рухів («зальотний біг», «бігунець», «колупалочка», «вихилясник», «триндички») під час виконання танців, етюдів, пісень, хороводів, ігрових вправ.
         Цікаво та емоційно був проведений ігровий тренінг, в якому взяли участь усі присутні музичні керівники. Він складався з інтерактивних музично-рухових вправ: «Хвиля вітань», «Хвиля дружби», «Зачароване коло Терпсіхори», «Ритм  мого (твого) ім’я», «Мандрівка оплесків», «Винахідливе коло Терпсіхори», «Хвиля подяки», «Передай вітання іншому».
          На завершення заходу присутні переглянули виставку посібників, репертуар музично-рухової діяльності, напрацювання педагогів ДНЗ (плани роботи, конспекти занять, фотоальбоми) щодо запровадження хореографічної діяльності в ДНЗ.
          Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І. складає подяку адміністрації та педагогічному колективу ДНЗ «Сонечко» м. Кілії за якісну підготовку районного семінару-практикуму, професіоналізм і творчість. 
 
Переглядів: 116 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua