Головна » 2016 » Грудень » 13 » Організація роботи мовного загону у таборі відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчального закладу (з досвіду роботи)
11:32
Організація роботи мовного загону у таборі відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчального закладу (з досвіду роботи)

      2016 рік Указом Президента України оголошено Роком англійської мови в Україні. Ураховуючи роль англійської мови  як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових, економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання і використання англійської мови, наказом відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації затверджений План заходів щодо популяризації та активізації вивчення англійської мови на 2016 рік.
         На виконання Плану заходів та згідно з річним  планом роботи методкабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації на базі Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (директор Соловйова А.Г.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему «Організація роботи мовного загону у таборі відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчального закладу (з досвіду роботи)».
          Якісне навчання дітей іноземним мовам у контексті Європейської інтеграції України та наближення до Європейських стандартів є пріоритетом Міністерства освіти і науки України.  Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам -  це створення літніх таборів з іноземних мов.
          На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03.02.2015 року № 89 «Про здійснення  заходів щодо організації літніх мовних таборів» відповідно до «Стратегії розбудови мовних таборів в Україні» другий рік під час літніх канікул працювали мовні загони у таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.
          Учителя англійської мови Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» (директор Соловйова А.Г.)  мають достатній досвід залучення волонтерів-іноземців до роботи в мовному загоні, тому метою семінару-практикуму було ознайомити з методами та прийомами організації літнього мовного загону, сприяти створенню позитивної мотивації учнів до навчання та до самореалізації.
           На початку семінару-практикуму присутнім було запропоновано цікаву й корисну  інформацію про актуальність та необхідність вивчення англійської мови в сучасному світі, яку підготувала вчитель англійської мови Суслова Т.С.
           Сухова Т.С. поділилась досвідом залучення до роботи в мовному загоні волонтера, носія англійської мови. Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» у травні поточного року брав участь у програмі «English Summes  Langlage Camps in Odessa Region», завдяки якій до школи був направлений волонтер Джордж Селменів з Канади, штат Торонто, місто Грінсбі.
            Учні-учасники мовного загону Руденко Ганна, Сухов Степан, Сухова Вікторія прокоментували відеофільм про роботу мовного загону в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням дітей. Учасники семінару-практикуму побачили роботу волонтера не тільки в мовному загоні, а також відпочинок разом з учнями-старшокласниками на березі Чорного моря, відвідування Нульового Кілометра, велосипедні прогулянки до пляжу с. Приморського, ігри в волейбол, футбол.
            Фрагменти заняття зі старшокласниками (учитель Єфімова Ю.В.) та з молодшими школярами (учитель Суслова Т.С.) показали можливості старшокласників використовувати свої знання англійської мови при роботі з Інтернет-ресурсами -  British   Council, а учні початкової школи показали свої знання  та навички при складанні свого мовного портфоліо.
            Під час обговорення за «круглим столом» своїми напрацюваннями при роботі в мовних загонах поділились вчителі англійської мови ЗНЗ району: Бесчастная І.О. (Кілійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Негруца Г.М. (Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»), Чернобривченко В.І.(Вилківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Гросу Н.С.(Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»).
          Підсумок роботи семінару-практикуму підвела керівник РМО вчителів іноземної мови Чернобривченко В.І., учитель Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, яка зазначила, що співпраця  волонтера, носія англійської мови, з учнями дає можливість подолати  бар’єр страху у учнів зробити помилку під час спілкування; вчителям англійської мови – попрактикуватися у мовленнєвій діяльності.
          Від імені всіх присутніх Валентина Іванівна подякувала адміністрацію, учителів англійської мови за практичну направленість семінару-практикуму, цікаву й корисну інформацію, гостинність.
          Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, учителям англійської мови за якісну підготовку районного семінару-практикуму, практичну спрямованість, творчість і професіоналізм .
 
Переглядів: 124 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua