Головна » 2014 » Березень » 26 » Новини освіти Кілійщини
10:30
Новини освіти Кілійщини

          Згідно з річним планом роботи методичного кабінету відділу освіти 19 березня 2014 року відбувся районний семінар-практикум вчителів англійської та німецької мови на  базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор Сорока Н.М.) на тему: «Використання інноваційних методів  навчання на уроках  іноземної мови».

          Розпочався семінар-практикум з теоретичної частини «Використання інноваційних методів навчання на уроках іноземної мови», яку підготувала Тамара Василівна Череньова , вчитель вищої категорії, «учитель-методист».

           Присутнім було запропоновано 2 урока англійської мови та один урок німецької мови: тема уроку в 6-В класі «Подорож до Лондону» (вчитель Тетяна Іванівна Хлєбнікова); в  7-В класі «Види спорту» (вчитель Світлана Миколаївна  Дзєнєус); в 5-В класі «Навколо світу. Дикі тварини» (вчитель Ольга Володимирівна Семененко).

           Під час проведення уроків вчителі використовували слайд-шоу, відео-фільм. Фізкультхвилинки проводились під музичний супровід, було багато яскравої наочності, ігрових моментів. Німецька мова в 5 класі – це друга іноземна мова, яку учні почали вивчати тільки з 5-го класу. По відповідям учнів, активності на уроці, вимові зовсім не відчувалось, що учні перший рік вивчають німецьку мову.

            Юрій Володимирович Череньов, вчитель англійської мови, підготував з учнями 4-10 класів позакласний виховний захід «Мрії здійснюються». Вчителі  іноземної мови подивились виставу на англійській мові «Ріпка», прослухали вірші, пісні.

           Для вчителів німецької мови Ольга Володимирівна  Семененко підготувала рекомендації щодо  особливостей викладання німецької мови як другої іноземної мови в 5 класі.

           Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, вчителям іноземної  мови  Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» за високий рівень науково-методичної і практичної спрямованості районного семінару-практикуму, професіоналізм і творчість.


 

____________________________________________________________________

            На виконання наказів Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації від 07.02.2014 № 25-ОД, Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання від 12.02.2013 № 12-ОД «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму(12-15 років),  згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03 жовтня 2012 року № 1068, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2012 року № 1540/5, з метою виявлення, розвитку й підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, залучення її до винахідницької та раціоналізаторської діяльності 19 березня 2014 року на базі  еколого-натуралістичного підрозділу Одеського обласного гуманітарного центра позашкільної освіти та виховання відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, в якому  взяли участь  учні 7 класу Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Лупонос Г.М.) Работа Дмитро, Ростріпа Марія, які  разом з керівниками Оленою Миколаївною Бондаренко, вчителем екології, Юлією Олегівною Черноволовою, вчителем біології підготували проект «Місто майбутнього».

         Дмитро та Марія вдало захистили свій проект, були нагороджені грамотою Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання  і отримали нову тему для розробки нового проекту.

         Відділ освіти райдержадміністрації  ( керівник Мергут С.І.) складає подяку  адміністрації, педагогам Лісківської ЗОШ І-ІІІ ст. Олені Миколаївні Бондаренко, Юлії Олегівні Черноволовій за якісну підготовку учнів до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.


 

Переглядів: 286 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua