Головна » 2018 » Січень » 11 » Навчаються педагоги
14:44
Навчаються педагоги


   

      Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації, з метою оволодіння навичками роботи з мультимедійною (інтерактивною) дошкою, впровадження ІКТ в освітній процес відбулося навчання 35 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти району в районних консультпунктах:

  • 09.01.2018 року, початок о 09 год 25 хв, на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей», керівник – учитель інформатики Кутас Іван Іванович;
  • 11.01.2018 року, початок о 09 год 25 хв, на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», керівник – учитель фізики Колесніченко Олег Миколайович.

   Мета консультпункту - розкрити можливості мультимедійної (інтерактивної) дошки при підготовці уроку (заняття) та його проведенні, підвищення компетенції  педагогів в області максимально ефективного використання нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій. Опанування навичками вільно працювати з мультимедійною (інтерактивною) дошкою, програмним забезпеченням, використання інтерактивних технологій в освітньому процесі.

   Сьогодні вже неможливо уявити собі сучасний урок (заняття) без використання інформаційно-комунікаційних технологій, презентацій, підготовлених у програмі Power Point, інформаційних інтернет-ресурсів.

   Педагоги стикаються з нагальною потребою оволодіння методикою роботи з мультимедійною (інтерактивною) дошкою, так як спеціальні технічні та методичні курси для формування навичок роботи з мультимедійною (інтерактивною) дошкою є великою рідкістю.

    В умовах всезростаючого інформаційного навантаження якість роботи педагогічних працівників значною мірою залежить від інтенсифікації та оптимізації освітнього процесу на основі ефективного використання класичних та активного впровадження нових методик, що базуються на найширшому використанні різноманітних технічних засобів навчання. Науково-технічний прогрес та сучасна педагогічна наука, забезпечуючи педагога найновішими методиками і технічними засобами подачі навчального матеріалу, вимагають від нього постійної самоосвіти та зусиль щодо вдосконалення педагогічної майстерності, як однієї з найвагоміших умов забезпечення належного рівня освітнього процесу.

Мультимедійні (інтерактивні) дошки - це ефективний спосіб впровадження електронного змісту й мультимедійних матеріалів у масове середовище навчання.

   Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А.), Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.) за сприяння проведенню районних консультпунктів, а також керівникам районних консультпунктів: учителю інформатики Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1- ліцей» Кутасу І.І., учителю фізики Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» Колесніченко О.М.

Переглядів: 122 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua