Головна » 2015 » Лютий » 17 » Наші перемоги
11:58
Наші перемоги
      На виконання наказу  Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 23.12.2014р. № 349/ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та з метою активізації роботи з обдарованими учнями ЗНЗ в січні – лютому 2015 року відбувся згідно з графіком (лист Одеського обласного інституту удосконалення вчителів від 29.12.2014р. № 670) ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
        У ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  взяли участь 15 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району – переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році - з таких предметів: українська мова та література, хімія, історія, біологія, географія, екологія, англійська мова.
        На підставі протоколів результатів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали 6 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, які вибороли 8 місць:
         - Головченко Юрій, учень 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.) –з географії (І місце), вчитель Зав’язкіна В.І., з української мови та літератури (ІІІ місце), вчитель Іваненко В.І.;
         - Олейнікова Тетяна, учениця 9 класу Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.) – з української мови та літератури (ІІІ місце), вчитель Солопенко Г.Г.;
         -  Обертинська Кристина, учениця 10 класу Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» (директор Іваненко В.І.) –з історії (ІІІ місце), вчитель Лисенко Л.Г.;
         -   Іванова Олександра, учениця 9 класу Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор
Євтюхова А.Я.) – з біології (ІІІ місце), вчитель Іванова В.М.;
         -  Клєвак Кирило, учень 8 класу Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І.) –     з географії (ІІ місце), вчитель Гагауз Д.І.;
         -  Краснобаєва Єлізавета, учениця 11 класу Приморської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Євтюхова А.Я.) – з біології (ІІІ місце), вчитель  Іванова В.М., з екології
( ІІ   місце ), вчитель Іванова В.М.
            Відділ освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, педагогам Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», Приморської ЗОШ І-ІІІ ст., Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за якісну підготовку учнів до участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ефективну роботу з обдарованими учнями, батькам учнів-переможців за створення умов для навчання і розвитку обдарованої дитини.
 
 
Переглядів: 241 | Додав: 111111 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua