Головна » 2018 » Червень » 22 » Мовні загони для учнів 1-8, 10 класів з англійською, німецькою мовами спілкування
13:26
Мовні загони для учнів 1-8, 10 класів з англійською, німецькою мовами спілкування
      Підтримуючи ініціативу Міністерства освіти і науки України щодо популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів та їх застосування в різних формах діяльності, починаючи з 2015 року, під час літніх канікул в пришкільних таборах з денним перебуванням на базі закладу загальної середньої освіти працюють мовні загони для учнів 1-8, 10 класів з англійською, німецькою мовами спілкування.

          З метою зацікавлення учнів іноземними мовами, непомітному подоланні мовного бар’єру, удосконалення розмовної мови, поєднання навчання із захопливим відпочинком з 29 травня по 15 червня 2018 року при таборі з денним перебуванням дітей на базі 17 ЗЗСО для учнів працювали мовні загони з англійською, німецькою мовами спілкування, які охопили 345 дітей.

         Завдання мовного загону – показати дітям інший відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичній частині. Це дуже відрізняється від звичного багатьом батькам теоретичного підходу до освіти. Саме через таку діяльність діти істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового.

          До роботи в мовних загонах було залучено вчителів англійської та німецької мов, які спланували роботу, де передбачено відпрацювання всіх  видів мовленнєвої діяльності в цікавій ігровій формі, розраховані на різні рівні компетенції.

          Знання, набуті на уроках іноземної мови, діти застосовували для спілкування з однолітками.

          Більшість мовних загонів працювали за художньо-естетичним направленням. Але, наприклад, в Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Шустова І.Б., учитель англійської мови Комнатна О.В.) більше уваги приділяли країнознавчому  матеріалу («Цікавинки про Україну та Великобританію»),

          - Лісківській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Лупонос Г.М., учитель англійської мови Брезицький С.С.) – спортивно-оздоровче направлення;

          - Кілійській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Онищенко Д.І., учителя англійської мови Панчина О.С., Бесчастна І.О.) – природничо-екологічне

( проблеми екології рідного краю);

  • Кілійському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» (директор  Константинова Л.В., учителя англійської мови Гроссу Н.С., Скоромна Л.І.) – спорт і здоров’я.

         Під час роботи мовних загонів  діти вивчили багато скоромовок, віршів, пісень, які потім вчителі можуть використовувати на уроках іноземної мови як фонетичну зарядку;

  • на спортивних майданчиках учні з захопленням гралися,

 використовуючи при  цьому спортивну лексику іноземною мовою;

  • ранкова зарядка проводилась також іноземною мовою;

  • як підсумок роботи мовного загону були проведені концертні

програми, під час яких учням вручались посвідчення учасника мовного загону, нагороджувались дипломами, грамотами за активну роботу в мовному загоні.

             Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації складає подяку директорам, педагогам 17 закладів загальної середньої освіти району за ініціативу, творчість, здійснення прогресивних нововведень, спрямованих на якісну освіту школярів.

 

Переглядів: 39 | Додав: 111111 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua