Головна » 2015 » Травень » 14 » «Мій рідний край»
10:59
«Мій рідний край»





       На виконання заходів з  реалізації Концепції художньо – естетичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах та Комплексної програми  художньо – естетичного виховання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, наказу відділу освіти райдержадмістрації від 09.10.2014р.№268 «Про організацію та проведення районного заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край» серед навчальних закладів району в 2014/2015 н.р.»,  відповідно до плану  районних масових заходів з учнями, вихованцями навчальних закладів   методичного кабінету відділу освіти на 2014/2015н. р. та з метою розвитку творчих здібностей дітей і підлітків різними видами мистецтва, розширення їх духовного світогляду,залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті та формування творчої еліти 8 квітня 2015року було проведено  районний заочний конкурс фотографій «Мій рідний край» серед навчальних закладів району. Методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації були здійснені організаційні заходи щодо проведення районного заочного конкурсу фотогріфій.
      У конкурсі взяли участь 23 учасника різних вікових категорій з 13 навчальних закладів району, де були представлені понад 100 цікавих, яскравих, чаруючих фоторобіт. На підставі рішення журі районного заочного конкурсу фотографій «Мій рідний край» визначити переможцями та нагородити дипломами відділу освіти райдержадміністрації:
в номінації «Макрозйомка»:
дипломом І ступеня
- Мандриченко К., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «З вірою в майбутнє»;
 дипломом ІІ ступеня
- Квашу Я., учня  Трудівської  ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Над квіткою»;
- Ковальову С., ученицю Новомиколаївського  НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок», за фотороботи: «Два братики й сестричка», «Братки – фіалочки»;
  дипломом ІІІ ступеня
 - Даніленка Д., учня Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботи: «Ягоди смородини», «Персики»;
 - Дубську Т., ученицю Десантненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Осінні краплі зими»;
 - Стариш О., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст. №6, за фотороботу «Степова чудасія»;
 - Мазурака Д., учня Кілійської ЗОШ І-ІІІст.№2, за фотороботу «Пограємо в схованки»;
в номінації  « За оригінальність у виборі сюжету»:
дипломом І ступеня
- Степову М., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу « Музика  природи»;
- Голубенко А., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу « Дзеркало природи»;
дипломом ІІ ступеня
- Владиченко І., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу «Дунайські замальовки»;
 дипломом ІІІ ступеня
- Мазурака Д., учня Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2, за фотороботу «Морська казка»;
 в номінації «Закат»:
дипломом І ступеня
- Стариш О., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу « Вечоровий рай»; -Мандриченко К., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Мій рідний край»;
 дипломом ІІ ступеня
- Щегринець К., ученицю Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІст..№1-ліцей», за фотороботу « Захід на Дунаї»;
- Кіселара Д., учня Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.- ліцей», за фотороботу « Вечір на Дунаї»;
дипломом ІІІ ступеня
 - Кришталь О., ученицю Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1-ліцей», за фотороботу
« Старовинний вид переправи – ручний паром»;
 - Тарасова В., учня Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Вечоріє» ;
 - Бизу А., учня  Приозерненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Вечір на лимані»; 
в номінації  «Пейзажі природи села і міста»:
дипломом І ступеня
 - Козьму М., учня Старотроянівської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Все завмерло»;
дипломом ІІ ступеня
- Переверзєву А.,  ученицю Василівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок», за
   фотороботу «Храм торжественный и строгий ввысь вознесся до небес»;
- Кічук Т., ученицю Новоселівської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Небесная арка»;
дипломом ІІІ ступеня
- Дубську Т., ученицю Десантненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Зимовий сад»;
- Квашу Я., учня Трудівської ЗОШ І-ІІІст, за фотороботу «Вечір у селі»;
- Лябаха Г., учня  Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботу «За річкою»;
в номінації  «Тваринний світ»:
дипломом І ступеня
- Дубську Т., ученицю Десантненської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботи: «Готова до злету»,  «Небезпечний сусід» ;
дипломом ІІ ступеня
- М’якішеву Д., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу «Слав’янський базар»;
дипломом ІІІ ступеня
- Кічук Т., ученицю Новоселівської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботу « На выпасе» ;
в номінації «Природа навколо дітей»:
дипломом І ступеня
- Колпакчі Л., ученицю Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок»,
за фотороботи « Відпочивати у «Супутнику»- здорово!»,  «Ще трохи побуду Робінзоном і побіжу в їдальню»;
дипломом ІІ ступеня
- Лябаха Г., учня Вилківськкого НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботу»Зимові розваги»;
- Григорович В., ученицю Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей», за фотороботу «У садочку»;
дипломом ІІІ ступеня
- Ковальову С., ученицю Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок», за фотороботу «Діточки – квіточки»;
в номінації «Пейзаж»:
дипломом І ступеня
- Мазурака Д., учня Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2, за фотороботу «Дунайська симфонія»;
 дипломом ІІ ступеня
- Степову М., ученицю Кілійської ЗОШ І-ІІст.№6, за фотороботу «Галасливі вісники весни»;
 - Бондаренко К., ученицю Трудівської ЗОШ І-ІІІст.. за фотороботи: «Промені крізь хмари», «Озера – дзеркала Землі»;
дипломом ІІІ ступеня
- Мерзлікіну Г., ученицю Новомиколаївського НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок»,
 за фотороботи: « У патріотичних кольорах», «Осінь – маляр з фарбами чарівними»;
- Щегринець К., ученицю Приморської ЗОШ І-ІІІст., за фотороботи: «Перед дощем», «Лаптиш», «Р. Дунай», «Дорога на Лаптиш»;
 в номінації  « Колекція фотографій»:
дипломом І ступеня
- Білоуса Д., учня  Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», за фотороботу «Кілійські пейзажі»;
-  Адарму А., Чернегу Д., Кірона Р.,  Агіровe М., Ступак А.,  учнів Фурманівської ЗОШ І-ІІІст., за колективну фотороботу «Мій рідний край».
       Виходячи з вище зазначеного, відділ освіти райдержадміністрації ( Мергут С.І.) складає подяку:
  - за ефективну роботу з розвитку творчих здібностей дітей і підлітків директорам загальноосвітніх навчальних закладів:
-     Боєвій В.Г. –  Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст..;
-     Владиченко К.А. –  Кілійська ЗОШ І-ІІст.№6;
-     Дибченко Н.В. – Фурманівська ЗОШ І-ІІІст.;
-     Євтюховій А. Я. – ПриморськаЗОШ І-ІІІ ст..;
-     Іваненко В. І. – Кілійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія";
-     Карайван Н.В. – Старотроянівська ЗОШ І-ІІІ ст..;
-     Моренку О.М. – Десантненська ЗОШ І-ІІІст.;
-     Оніщенку Д.І. – Кілійська ЗОШ І-ІІІст. №2;
-     Соловйовій А.Г. –  Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей»;
-     Татару В.А. -  Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1-ліцей»;
-     Трохімчуку А. М. –Трудівська ЗОШ І-ІІІст.;
 -    Хивук Р.В. –Новомиколаївський НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок».
-     Чорнобай М. Д.  –  ПриозерненськаЗ ОШ І-ІІІ ст..;
-     За якісну підготовку конкурсних робіт, творчий підхід у  вихованні обдарованих дітей та підлітків педагогам загальноосвітніх навчальних закладів:
-   Одінцовій М.Д. - Новоселівська ЗОШ І-ІІІст.;
-    Тарасовій Р.Л., М’якішевій Г.Н.,  Комаровій О.О. -  Приморська ЗОШ І-ІІІст.;
-    Бізу О.А. - Приозерненська ЗОШ І-ІІІ ст. ;
-    Плічку А.А.- Кілійська ЗОШ І-ІІст. №6;
-    Талпі М.С., Токар Л.О.- Новомиколаївський НВК «ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок».
 
Переглядів: 381 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua