Головна » 2018 » Листопад » 29 » Меблі для навчальних кабінетів перших класів Нової української школи
11:11
Меблі для навчальних кабінетів перших класів Нової української школи     Особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою змінюється просторово-предметне оточення.

     Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються новітні, наприклад, мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи. Планування і дизайн освітнього простору школи спрямовуються на розвиток дитини та мотивації її до навчання. Освітній простір Нової української школи не обмежується питаннями ергономіки. Організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання, що здійснюється через такі осередки:

  • осередок навчально-пізнавальної діяльності з відповідними меблями;

  • осередок художньо-творчої діяльності з поличками для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт;

  • осередок вчителя, оснащений столом, стільцем, комп’ютером, полицями/ящиками, шафами для зберігання дидактичного матеріалу тощо.

     Враховуючи такі особливості освітнього середовища Нової української школи, рекомендовано використовувати шкільні меблі, що виготовлені відповідно до чинних в Україні стандартів та відповідати вимогам, зазначеним в наказі МОН України від 23.03.2018 № 283 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи».

     Освітній простір організовується таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, діти мали можливість безпечно переміщуватися і мати місце для зберігання особистих речей.

     На виконання наказу МОН України від 13.02.2018 р. № 137 «Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи», за ініціативою начальника відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації Мергута С.І. було прийнято рішення колегії Кілійської районної державної адміністрації щодо співфінансування (з сільськими радами) придбання обладнання загального призначення (шкільних меблів) для навчальних кабінетів перших класів Нової української школи.

     Встановлення нових меблів для Нової української школи в закладах загальної середньої освіти сіл району розпочалося.

 

Переглядів: 481 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua