Головна » 2017 » Червень » 21 » Літні мовні загони в пришкільних таборах з денним перебуванням
14:12
Літні мовні загони в пришкільних таборах з денним перебуванням

     Якісне навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів є пріоритетом Міністерства освіти і науки України. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам — це створення літніх таборів з іноземних мов.

      На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03.02.2015 року№ 89 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів», відповідно до «Стратегії розбудови мовних таборів в Україні», з метою популяризації вивчення іноземних мов такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року.

     У таборах діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).

     Основна мета мовних таборів – зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

У літніх мовних таборах дитина зможе:

- здобути необхідні мовні навички;

- непомітно подолати мовний бар’єр;

- удосконалити свою розмовну мову;

- поєднати навчання із захопливим відпочинком;

-найголовніше – отримати мотивацію для подальшого вдосконалення володіння іноземною мовою.

Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичній частині  та знаннях, які можна застосовувати пізніше і в інших областях. Це дуже відрізняється від звичного багатьом батькам теоретичного підходу до освіти. Саме через таку діяльність діти істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового.

Підтримуючи ініціативу Міністерства освіти та науки України щодо популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів та їх застосування у різних формах діяльності, усе більше адміністрація, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, НВК району підключаються до процесу пошуку і впровадження інновацій  в діяльність, що базується на розумінні освіти як основи розвитку сучасного цивілізаційного середовища і неминуче породжує відповідно нові часові ціннісно-цільові орієнтири, новий освітньо-педагогічний зміст, методи, форми, засоби і способи, види організації освітнього процесу.

  В цьому навчальному році в 17 загальноосвітніх навчальних закладах, НВК  району в  пришкільних таборах з денним перебуванням, які почали  працювати 29 травня 2017 року, були створені літні мовні загони з англійською, німецькою, французькою мовами спілкування, якими  було охоплено 363 учня 1-8,10 класів:

- Вилківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 2 загони (англійська), директор Іванова П.І., учитель Колесніченко Н.С.;

- Вилківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» - 4 загони (англійська мова), директор Соловйова А.Г., учитель Єфімова Ю.В.;

 

-  Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» - 1 загін (англійська мова), директор Татару В.А., учитель Ульянченко І.Б.;

-  Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» - 3 загони (англійська, німецька мови), директор  Сорока Н.М., учитель Семененко О.В.;

- Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» - 2 загони (англійська, французька мови), директор Іваненко В.І., учителі Марінова Ю.В.,

Кожемякіна В.І., Борщ Ю.О.;

-   Кілійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 1 загін (англійська мова), директор

Онищенко Д.І., учитель Панчіна О.С.;

-  Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» - 1 загін (англійська мовиа), директор Константинова Л.В., учитель Скоромна Л.І.;

-    Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1 загін (англійська мова), директор

Маркова Л.О., учитель Фоменко А.К.;

-  Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - 1 загін (англійська мова), директор Голубенко В.М., учитель  Городніченко А.В.;

-  Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - 1 загін (англійська мова), директор Шустова І.Б., учитель  Дрібноход С.В.;

- Старотроянівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1 загін (англійська мова), директор Карайван  Н.В., учитель Мусафир Л.І.;

-  Фурманівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1 загін (англійська мова), директор

Дибченко Н.В., учитель Манченко Т.О.;

  • Приморська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1 загін (німецька мова), директор

Євтюхова А.Я., учитель  Кудьярова Л.М.;

  • Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 загін (англійська мова), директор

Лупонос Г.М., учитель Брезицький С.С.;

  •  Кілійська ЗОШ І-ІІ ст № 6 – 1 загін (англійська мова), директор

Владиченко К.А., учитель Гросу І.С.;

  • Мирнівська ЗОШ І-ІІІ ст . – 1 загін (англійська мова), директор

Масленікова Л.Б., учитель Безушенко Г.П.;

           -  Приозерненська ЗОШ І-ІІІ ст . – 1 загін (англійська мова), директор Чернобай М.Д., учитель Мица К.В..

До роботи в літніх  мовних загонах було залучено вчителів іноземних мов шкіл району,  які спланували роботу, де передбачено відпрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності в цікавій ігровій формі, розрахованій на різні рівні мовної компетенції.

 Розроблені емблеми, девізи, речівки. Заняття відрізняються від уроку. Знання, набуті на уроках іноземної мови, діти застосовують для спілкування з однолітками в різних формах діяльності.

          Другий рік Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» (директор

Сорока Н.М., учителі Семененко О.В., Череньов Ю.В.) співпрацює з громадською організацією GoGlobal, яка долучилася до ініціативи Міністерства освіти і науки України про проведення літніх мовних таборів GoCamps.

          GoCamps – це мовні табори нового покоління на базі навчальних закладів, які отримують методологічну та волонтерську підтримку.

           З 12.06. до 23.06.2017 на базі Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ліцей» працює англомовний табір GoCamp 2017 „Leaders“ з волонтером з м. Манчестер Маделін Хант (Англія). У цьому році напрямками табору є STEAM , тобто наука, технології, інженерія, мистецтво, математика; громадянська освіта, лідерство та профорієнтація. Девіз учителів англійської мови Семененко Ольги Володимирівни та Череньова Юрія Володимировича. – «Якщо ти хочеш змінити світ – надихни дитину».  І для цього вчителі спланували цікаві та захоплюючі зустрічі, екскурсії, ігри, знайомства з місцевими пам’ятками історії.

Переглядів: 373 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua