Головна » 2017 » Червень » 21 » Літні канікули – це період зміцнення здоров'я, яскравих вражень, творчості, пригод
14:07
Літні канікули – це період зміцнення здоров'я, яскравих вражень, творчості, пригод           Для дітей літні канікули – це період зміцнення здоров'я, яскравих вражень, творчості, пригод. В 23 загальноосвітніх навчальних закладах району протягом 14 робочих днів, з 29 травня по 16 червня 2017 року, був організований змістовний відпочинок  у пришкільних таборах з денним перебуванням.

            Відпочинком  було охоплено 1211 дітей пільгових категорій:

  • діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – 1189, з них:

- дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 43;

- дітей інвалідів – 13;

- дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи – 2;

- діти батьків, учасників АТО – 10;

- дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей – 504;

- дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 233;

- діти працівників АПК, соціальної сфери села – 212;

- талановиті та обдаровані діти – 170;

- діти переміщених осіб – 2;

- кошти батьків – 22 дитини.

За рахунок районного бюджету, міських, сільських рад, батьківських коштів

було організовано харчування в таборах з денним перебуванням.

            З метою реалізації прав кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля та задоволення інтересів до індивідуальних потреб у літній канікулярний час, адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів району спланували виховну роботу так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе сильною, творчою особистістю.

Для комфортного відпочинку було обладнано ігрові кімнати, актові зали, комп'ютерні класи, бібліотеки, спортивні зали, пришкільні спортивні та ігрові майданчики.

        Щоденно, в таборах, проводились  ранкові лінійки, спортивні ігри, виховні заходи ( концертні програми, конкурси малюнків, вікторини, турніри, бесіди, перегляди мультфільмів та кінофільмів).

         З учнями табору були проведені інструктажі із дотриманням правил техніки безпеки: на території табору, ігрових  та спортивних майданчиках,  під час проведення масових заходів, в їдальні. З метою формування у дітей свідомого відношення до виконання правил, виховання почуття відповідальності і дисциплінованості були проведені заходи з профілактики дитячого травматизму: бесіди з безпеки дорожнього руху, як правильно користуватися електро-газо приладами.

            Особливу увагу, при організації виховної роботи, приділялося формуванню в учнів основ здорового способу життя. З цією метою проводилося спортивні естафети, змагання з тенісу, шашок, футболу, баскетболу, «Веселі старти», Дні туризму, організовувалися короткотривалі походи.

           Цікаві та захоплюючі виявилися для дітей екскурсії до міського парку 01 червня 2017 року, в міжнародний День захисту дітей, до музичної школи на концерт випускників Кілійської музичної школи,  пожежно-рятувальних підрозділів міст Кілії та Вилкове, де працівники пожежних частин ознайомили дітей з правилами поведінки під час виникнення пожежі, зі способами тушіння, показали пожежно-рятувальне приладдя.

           Відпочинок у таборах з денним перебуванням, на базі загальноосвітніх навчальних закладів,  пройшов цікаво, змістовно, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями і надовго запам’ятається дітворі.

Переглядів: 335 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua