Головна » 2015 » Лютий » 3 » Координація спільних дій щодо запобігання правопорушень серед дітей
00:55
Координація спільних дій щодо запобігання правопорушень серед дітей


        Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації (керівник Мергут С.І.) 22 січня 2015 року відбулося засідання «круглого столу» за темою «Координація спільних дій щодо запобігання правопорушень серед дітей, попередження жорстокого поводження з ними та проведення профілактичної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах»  в  приміщенні актової зали Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ліцей» (директор Татару В.А.).
         В засіданні «круглого столу» взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, заступники директорів з навчально-виховної роботи, виховної роботи, керівники шкільних методичних об’єднань класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів району, працівники служби у справах дітей РДА.
          Розпочала засідання «круглого столу» методист методкабінету відділу освіти Барладян О.І., яка наголосила  на  одній із найболючіших  проблем сьогодення держави і кожної свідомої особистості – це жорстоке поводження з дітьми та підліткове насильство.
           Продовжила роботу «круглого столу» Владимирець О.В., головний спеціаліст служби у справах дітей РДА, яка інформувала про стан справ, пов’язаних з насильством в сім’ях району за 2014 рік та звернула увагу на координацію дій районних служб щодо попередження жорстокого поводження з дітьми та попередження насильства над ними.
            Учасників засідання «круглого столу» з досвідом роботи адміністрації Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з питань профілактичної роботи щодо запобігання насильству та жорстокого поводження з дітьми ознайомила
Зенченко П.І., заступник директора з виховної роботи.
           Соціальний педагог Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Філімончук О.В., освітила питання про профілактику проявів насильницької поведінки.
           Практичні психологи Наумова С.М. (Вилківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1),
Новікова Л.Д. (Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»), Бурлаченко І.О. (Мирнівська ЗОШ І-ІІІ ст.) проаналізували анкети учнів з урахуванням їх вікових особливостей за темою «Моє життя в сім’ї та школі» .
          Проективну інтерпретацію малюнків освітили Чикірякіна Л.П., практичний психолог Кілійської ЗОШ І-ІІ ст. № 6; Дагаєва О.О., практичний психолог Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей».
          В практичній частині засідання «круглого столу» Крамар І.Ю., практичний психолог Десантненської ЗОШ І-ІІІ ст. провела з учасниками заходу фрагмент заняття з елементами тренінгу «Етичні стандарти роботи в школі».
          Завершила роботу засідання «круглого столу» Стефанова Г.В., практичний психолог Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», яка рекомендувала як на практиці  використати  матеріали, які розглядалися на вищезазначеному заході. 
 
Переглядів: 569 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua