Головна » 2017 » Березень » 24 » Комунікативна компетентність підлітків
10:33
Комунікативна компетентність підлітків

       Відповідно до плану роботи методкабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 16 березня 2017 року на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (директор Голубенко В.М.) відбувся районний семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Комунікативна компетентність підлітків».

         У першій частині районного семінару-практикуму Людмила Владиславівна Зуєва, практичний психолог Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, обґрунтувала теоретичні основи з проблеми «Підлітки. Особливості розвитку», Ірина Василівна Запорожець, соціальний педагог Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, розповіла про особливості спілкування підлітків.

         У другій частині – Зуєва Л.В. провела заняття гуртка «Вчимося спілкуванню» з учнями 7 класу. На занятті діти виконували різні вправи, обговорювали ситуації. Запорожець І.В. показала фрагмент уроку з предмета «Основи здоров'я» у 8 класі за темою «Види спілкування», де учні обговорили особливості спілкування підлітків між собою та дорослими, спільно виробили рекомендації для зацікавлених у спілкуванні сторін, звернули увагу на найбільш характерні недоліки при спілкуванні підлітків між собою та з дорослими, які приводять до непорозуміння.

         Під час обговорення практичні психологи та соціальні педагоги відзначили вдалий підбір завдань, позитивну психологічну взаємодію з дітьми, що дало змогу розкрити тему заняття та фрагмент уроку, дізналися багато цікавого та позитивного.

         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Голубенко В.М.),

Зуєвій Л.В., практичному психологу, Запорожець І.В., соціальному педагогу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за якісну підготовку районного семінару-практикуму для практичних психологів та соціальних педагогів.

Переглядів: 86 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua