Головна » 2018 » Травень » 3 » Компетентнісний підхід до вивчення предмета «Російська мова» крізь призму реалізації Концепції національно-патріотичного виховання
10:08
Компетентнісний підхід до вивчення предмета «Російська мова» крізь призму реалізації Концепції національно-патріотичного виховання

  Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 20 квітня 2018 року на базі Приморської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Євтюхова А.Я.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів російської мови та літератури закладів загальної середньої освіти за темою «Компетентнісний підхід до вивчення предмета «Російська мова» крізь призму реалізації Концепції національно-патріотичного виховання».

  У рамках районного семінару-практикуму Кутас Н.М., учителем російської мови та літератури Приморської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено узагальнюючий урок російської мови в 6-му класі за темою «Местоимение».

  Різноманітність форм і методів роботи на уроці дозволило системно узагальнити вивчений навчальний матеріал за темою. Працюючи в групах, учні відпрацьовували уміння, отримуючи навички використання в усному мовленні займенників під час складання текстів про рідне село, рідний край, вирішуючи ребуси, виконуючи вправи «Незакінчена фраза», «Вгадай слово, пов’язане з темою «Местоимение»».

  З метою розвитку критичного мислення Наталя Мартіянівна залучила учнів до самооцінювання своїх знань, умінь і навичок під час роботи на уроці.

  Шестикласники працювали з цікавістю, натхненням, демонструючи особисті якості.

  Позаурочну роботу з предмета, виходячи з проблеми районного семінару-практикуму,  учитель продемонструвала з учнями 10 класу (інсценування за мотивами народної творчості «Как липованка мужа продавала»)

    Про високий рівень професійної майстерності вчителя свідчить те, що вона вміє ураховувати вікові та індивідуальні особливості учнів, налаштовувати їх на активну діяльність, зацікавлювати навчальним матеріалом, впроваджувати інновації в роботу.

        Як результат, зростає ефективність навчання, формуються вміння практичного застосування знань, розвиваються комунікативні навички, формується і закріплюється позитивне ставлення учнів до навчальної праці.

         Учасники семінару разом з учнями висловили свої позитивні емоції, враження на «Поляне настроения».

         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації (директор Євтюхова А.Я.), учителю російської мови та літератури Приморської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кутас Н.М. за високий рівень науково-методичної і практичної спрямованості районного семінару-практикуму, професіоналізм, творчість.
Переглядів: 29 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua