Головна » 2018 » Березень » 20 » Інтеграція природничих дисциплін як один із засобів формування життєвої компетентності учнів на уроках фізики
17:19
Інтеграція природничих дисциплін як один із засобів формування життєвої компетентності учнів на уроках фізики
            Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 15 березня  2018 року на базі  Кілійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (директор Онищенко Д.І.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізики закладів загальної середньої освіти з проблеми «Інтеграція природничих дисциплін як один із засобів формування життєвої компетентності учнів на уроках фізики».

         Метою семінару-практикуму було – розширити знання про інтеграцію предметів у сучасній школі як один із напрямків активних пошуків нових педагогічних рішень, що сприяють розвитку творчого потенціалу педагога.

Херсоненко Ірина Павлівна, учитель фізики, розповіла про впровадження елементів STEM-освіти на уроках фізики категорії, що визначає педагогічний процес як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів.

Правдива Вікторія Кирилівна, заступник директора з НВР, інформувала про можливість використання пілотного інтегрованого курсу «Природничі науки». Учасникам семінару було надано роз’яснення про  можливість комбінування навчальних предметів Типового навчального плану для 10-11 класів при складанні робочого навчального плану  закладу загальної середньої освіти.

В рамках семінару-практикуму відбувся урок в 7 класі за темою «Атмосферний тиск, вимірювання атмосферного тиску. Барометри», на якому Ірина Павлівна через вдало підібрані форми роботи з учнями та інтерактивні методи навчання, зуміла  в доступній та цікавій для сприймання формі подати новий матеріал та закріпити його, активно використовуючи міжпредметні зв’язки та елементи інтеграції навчального матеріалу  природничих наук. Мотивація навчальної діяльності учнів була розкрита вчителем через зв’язки навчального матеріалу з сучасністю, життєвим досвідом учнів, через спонукання та розвиток зацікавленості учнів про можливість  використання отриманих знань у повсякденному житті та  пояснення явищ оточуючого світу з наукової точки зору.

         Цікавим та насиченим був захист  творчих проектів учнів з теми «Атмосферний тиск. Барометри.», під час якого учні продемонстрували не тільки якісні знання теоретичного матеріалу, а і створили для присутніх умови розвитку уяви, спостережливості, логічного мислення, пам’яті та  сформувати «здатність навчатися упродовж життя».

         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, Правдивій В.К., заступнику директора з навчально-виховної роботи, Херсоненко І.П., учителю фізики Кілійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (директор Онищенко Д.І.) за високий рівень та практичну спрямованість районного семінару-практикуму для вчителів фізики

Переглядів: 462 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua