Головна » 2018 » Червень » 8 » Інформація про хід оздоровчої компанії в Кілійському районі у 2018 році
11:41
Інформація про хід оздоровчої компанії в Кілійському районі у 2018 році    З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, Кілійською районною державною адміністрацією була розроблена Програма відпочинку та оздоровлення дітей Кілійського району на період 2014-2018 років, затверджена рішенням районної ради від   14.11.2013 року №260-VІ-ХV. Видано розпорядження райдержадміністрації від 19.03.2018 р. № 134  «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей  та підлітків у районі влітку 2018 року», яким затверджені  відповідні заходи та склад районної комісії з питань організації та  проведення оздоровлення та відпочинку дітей району влітку 2018 року.

     Всього з районного бюджету у 2018 році виділено 304 500 гривень на оздоровлення 50 дітей пільгових категорій (вартість путівки - 6 090 грн.) та 283 тис.грн. на організацію відпочинку 1263 дітей пільгових категорій в пришкільних таборах.

     У зв’язку з тим, що ДЗОВ «Супутник» не працюватиме влітку 2018 року, проводиться робота щодо участі у тендері по закупівлі путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій. 

     З  метою належної підготовки позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані на території Кілійського району до проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.05.2018 р. № 218 «Про утворення районної міжвідомчої комісії з контролю  діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у  2018 році» створена районна міжвідомча комісія з контролю  діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у  2018 році. До складу зазначеної комісії залучені представники структурних підрозділів райдержадміністрації, відділу управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Головного управління Держпродспоживслужби  в  Кілійському  районі, Кілійського міськрайонного сектору ГУДСНС України в Одеській області, Кілійського відділення Ізмаїльського ВП ГУНП  в Одеській  та КБУ «Центральна районна лікарня». Розроблений та затверджений план проведення виїздів до позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з метою здійснення  контролю за підготовкою до оздоровчої кампанії, а також за їх діяльністю щодо надання послуг з оздоровлення та відпочинку влітку 2018 року. Відповідно до зазначеного плану, 25 травня 2018 року проведена перевірка  з контролю  готовності  позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку КП «Оздоровча база відпочинку «Глобус», ПДЗОВ Аіст» (ТОВ «Аіфа») та ПДЗОВ «Ель-Пасо». За результатами проведеної перевірки складені  акти та довідки  з відповідними висновками та зауваженнями.

    Відділом освіти та молодіжної політики районної державної адміністрації був виданий наказ від 21.05.2018 року №175 «Про перевірку підготовки позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків, які розташовані на території Кілійського району влітку 2018 року», в якому відображені завдання представникам районної міжвідомчої комісії з контролю  діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2018 році, щодо надання переліку заходів, згідно законодавства України, які є обов’язковими для визначення придатності для відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2018 року. Керівникам позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей, у зазначеному наказі,  вказано на  неухильне дотримання чинного законодавства України, щодо створення безпечних умов перебування, охорони життя і здоров’я дітей.

    На підставі зазначеного наказу, 30 травня 2018 року було проведено засідання районної міжвідомчої комісії з контролю  діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у  2018 році, на якому було розглянуто питання щодо готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку КП «Оздоровча база відпочинку  «Глобус» та ПДЗОВ «Аіст» (ТОВ «Аіфа») та ПЗОВ «Ель-Пасо» на підставі наданих актів та довідок перевірок представників районної міжвідомчої комісії з контролю  діяльності позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2018 році.

    За підсумками проведеної роботи, на підставі актів та довідок перевірок представників зазначеної комісії  було прийнято рішення про те,  що у закладі оздоровлення та відпочинку КП «Оздоровча база відпочинку  «Глобус»  створені належні умови для відкриття та роботи влітку 2018 року, а ПДЗОВ «Аіст» (ТОВ «Аіфа»)  та ПЗОВ «Ель-Пасо» не готові до відкриття. 

      З метою формування реєстру пільгових категорій дітей, які потребують оздоровлення та відпочинок, відділом освіти та молодіжної політики райдержадміністрації постійно проводиться робота щодо оновлення списків пільгових категорій дітей, які  потребують оздоровлення та відпочинку влітку 2018 року.

    Відділом освіти та молодіжної політики райдержадміністрації,  також проводиться робота щодо направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення  в ДП « УДЦ «Молода Гвардія»  та МДЦ «Артек». Протягом 2018 року всього оздоровленням  охоплено 17 дітей пільгових категорій Кілійського району, з них в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» м. Одеса – 8 дітей:

  • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 1;
  • дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей  - 7;

та в МДЦ «Артек» (Київська обл. с. Пуща Водиця) – 9 дітей їз малозабезпечених та багатодітних сімей.

         З метою якісної підготовки до проведення оздоровчої кампанії в пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти відділом освіти та молодіжної політики були вжиті наступні заходи:

   1. Виданий наказ від 19.04.2018 р. № 133 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року».

   2.  Виданий наказ від 11.05.2018 р. № 156 «Про проведення перевірки стану організації харчування у навчальних закладах (ЗЗСО, НВК, ЗДО) району».

   3. 16.05.2018р. був проведений семінар-нарада для директорів таборів з денним перебуванням, педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року.

   4. З 21 по 29 травня 2018 року був організований виїзд до пришкільних таборів, з залученням працівників відділу освіти та молодіжної політики, щодо проведення перевірки готовності таборів відпочинку. За наслідками перевірки була складена довідка.

   5. 01.06.2018 року відділом освіти та молодіжної політики було проведено повторну перевірку з залученням представників Державної служби з надзвичайних ситуацій та Держпродспоживслужби. За наслідками перевірки були складені акти приймання дитячих оздоровчих таборів, які були відскановані та відправлені Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації.

     З 29 травня 2018 року розпочали роботу табори з денним перебуванням на  базі  закладів  загальної  середньої  освіти, з терміном перебування 14 днів. В цьому році у пришкільних таборах відпочивають 1472 учнів,  серед них 1263 дитини пільгового контингенту, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.  Вартість   харчування   при   організації відпочинку в пришкільних таборах становить 16 гр., із розрахунку на одну дитину.  Запроваджено  різноманітні  форми  і  види організації оздоровлення

та відпочинку дітей,  проведення туристських та екскурсійних подорожей,  поїздок,  літніх  спортивних  змагань,  мистецьких  та  інших творчих конкурсів, фестивалів тощо.

Підтримуючи   ініціативу   Міністерства  освіти  та  науки  України щодо

популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів та їх застосування у різних формах діяльності у 17 закладах загальної середньої освіти району в таборах з денним перебуванням створені літні мовні загони з англійською,  німецькою мовами спілкування, якими охоплено 345 учнів  1-8,10 класів.

        Питання щодо оздоровлення та відпочинок дітей  району було  розглянуто на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації, нарадах директорів навчальних закладів району та  тримається на постійному контролі  відділу освіти та молодіжної політики  райдержадміністрації.

Переглядів: 169 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua