Головна » 2018 » Лютий » 7 » ІІ день тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (ІІ навчальна група)
12:13
ІІ день тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (ІІ навчальна група)
 

     В Одеському обласному інституті удосконалення вчителів триває навчання тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

     Другого навчального дня учасники тренінгу разом з Оленою Шуляк, тренером The LEGO Foundation, завершили опрацювання можливостей використання гри з LEGO під час навчання учнів початкових класів. Так як використання активних форм навчання потребує розширення можливостей навчального середовища і ролі вчителя, модуль став надзвичайно корисним для розвитку вчителями навичок організації кооперативного, проектного, творчого та радісного навчання.

     В ході модуля «Інформаційні технології підготовки вчителів початкових класів Нової української школи» педагоги отримали консультацію щодо реєстрації та навчання на дистанційних етапах підвищення кваліфікації, опрацювали Лист МОН 1/9-73 від 1 лютого 2018 р. «Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти EdEra», обговорили методику використання електронних ресурсів для підготовки вчителів початкових класів до реалізації Концепції «Нова українська школа», ознайомились з можливостями самостійної роботи вчителів з електронними ресурсами «Нової української школи». З учасниками працювали тренери Гриньова М.В., методист НМЛ проблем виховання кафедри суспільно-гуманітарної освіти, та Кравець Н.Ю., завідувач НМЛ дошкільної та початкової освіти кафедри психолого-педагогічної та корекційної освіти.

     Завершився день оглядовим модулем «Основи інклюзивної освіти», в ході якого Колесниченко Ю.Л., завідувач НМЛ педагогічних інновацій та корекційної освіти ООІУВ, виявив потреби педагогів задля підготовки одного з наступних навчальних семінарів, та інструктивним діалогом між Кравець Н.Ю. й майбутніми тренерами щодо необхідного ресурсного забезпечення якісного проведення тренінгів з вчителями, які будуть викладати в 1-х класах Нової української школи.

Переглядів: 60 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua