Головна » 2016 » Грудень » 29 » І та ІІ засідання районної школи молодого учителя математики
10:28
І та ІІ засідання районної школи молодого учителя математики


     Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації  у І півріччі 2016/2017 навчального року  на базі  Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2 (директор Онищенко Д.І. ) 30 вересня  та  09 грудня  2016 року відбулися І та ІІ засідання районної школи молодого учителя  математики.
          У  роботі районної школи молодого учителя математики  брали участь методист методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики Кілійської райдержадміністрації Горбан Д.Я., молоді  та малодосвідчені вчителі математики загальноосвітніх навчальних закладів району.
         Засідання районної школи молодого учителя  математики проходили під гаслом  «Шлях до педагогічної майстерності вчителя» та керівництвом  учителя математики вищої кваліфікаційної категорії Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2 Коряковської Світлани Анатолівни
        У  теоретичній  частині  засідань районної школи молодого учителя    Світлана Анатолівна ознайомила учасників з компетенціями вчителя математики, загальними принципами навчально – виховного процесу у 2016/2017 навчальному році, методикою проведення уроків математики, критеріями та оцінювання знань, умінь та навиків учнів, класифікацією  уроків та надала загальні  методичні рекомендації щодо проведення уроків кожного типу  та етапами  поурочного планування.
      Світлана Анатолівна акцентувала увагу молодих педагогів на постійній самоосвіті вчителя математики. «Щоб вчителю йти  в  ногу  з  сучасністю, потрібно постійно самоудосконалюватися у своїй професійній діяльності шляхом самоосвіти, оволодіння інноваційними та прогресивними методиками, тим самим створювати умови для свого професійного зростання» - стверджувала Світлана Анатолівна. Учасники засідання ознайомилися з методичним щоденником учителя та етапами роботи над методичною проблемою самоосвіти.  
        Також молоді вчителі були ознайомлені зі зразками ведення документації учителя математики та отримали методичні рекомендації щодо оформлення класного журналу, тематичних планів, поурочних планів,  перевірки зошитів учнів різних вікових категорій тощо.
       Увазі вчителів математики були представлені  уроки математики вчителів математики Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2:
  • урок  алгебри у 9-Б класі за темою «Рішення квадратичних нерівностей» (учитель  математики вищої кваліфікаційної категорії Коряковська С.А.);
  • узагальнюючий урок геометрії у 7-А класі за темою «Взаємне розташування прямих на площині» (учитель  математики І кваліфікаційної категорії Генчева Н.П.).
    На уроках учителі використовували різноманітні  інтерактивні форми і методи роботи. Учні на високому рівні продемонстрували свої знання та навики з математики, творчий підхід до рішення нестандартних математичних ситуацій.
       На прикладі своїх уроків учителі математики Кілійської ЗОШ І-ІІІст. №2 Коряковська С.А. та  Генчева Н.П. зробили самоаналіз  проведених  уроків та надали методичні рекомендації щодо проведення  вчителем самоаналізу  свого  уроку математики.
       Молоді вчителі мали можливість отримати відповіді на всі питання пов’язані з методикою проведення сучасного уроку математики, які їх цікавили.
       Засідання районної школи молодого учителя  математики пройшли у діловій та конструктивній формі.
         Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (начальник Мергут С.І.) складає подяку адміністрації, вчителям математики Кілійської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  за якісну підготовку  засідань  районної школи молодого вчителя  математики.
 
Переглядів: 91 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua