Головна » 2018 » Лютий » 7 » І день тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (ІІ навчальна група)
12:10
І день тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (ІІ навчальна група)

     Відповідно до Концепції Нової української школи відбувається переосмислення соціальної і професійної місії вчителя, що передбачає необхідність підготовки вчителів, адаптованих до сучасних соціокультурних умов, здатних творчо працювати та виконувати нові професійні ролі, орієнтовані на дитиноцентрований освітній процес.

     Так на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів розпочався тренінг для ІІ групи тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. В навчанні беруть участь більше 40 педагогів Одещини, серед яких вчителі початкових класів, методисти та заступники директорів з навчально-виховної роботи.

     Мета тренінгу - формування тренерських навичок та підготовка тренерів до навчання педагогічних працівників, які будуть працювати в умовах Нової української школи, та підвищення методичного й практичного рівня професійної компетентності педагогічних працівників щодо реалізації завдань нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

     Кравець Н.Ю., завідувач НМЛ дошкільної та початкової освіти кафедри психолого-педагогічної та корекційної освіти ознайомила учасників з планом навчання, структурою тренінгу та Типовою навчальною програмою для навчання вчителів 1-х класів Нової української школи.

     З огляду на актуальність необхідності підготовки вчителя Нової української школи до реалізації освітньої політики держави шляхом опанування новітніми практиками, технологіями, методиками, формами, методами професійної діяльності, в перший день учасники разом з Оленою Шуляк, тренером The LEGO Foundation, опрацювали інструменти використання освітнього потенціалу гри з LEGO в навчальному процесі початкової ланки загальної середньої освіти.

     Попереду на вчителів чекають насичені навчальні дні, в ході яких майбутні тренери зможуть удосконалити свій індивідуально-особистісний та професійно-діяльнісний рівень професійної компетентності та опанувати навчиками тренерської діяльності.

Переглядів: 50 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua