Головна » 2016 » Червень » 11 » Гала-концерт лауреатів І ступеня ІІ (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси»
11:50
Гала-концерт лауреатів І ступеня ІІ (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси»








 
            На виконання наказу відділу освіти райдержадміністрації від 22.04.2016 року №153 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси»,  з метою підтримки обдарованих дітей та подальшого розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті  району та формування творчої еліти України 31 травня 2016 року об 11 годині 00 хвилин у приміщенні районного Будинку культури (м. Кілія) проведено гала-концерт лауреатів І ступеня  ІІ (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси».
         60 учнів, вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, 14 вихованців дошкільного навчального закладу «Дельфін» міста Кілії розкривали свої обдарування.
         У залі районного Будинку культури була розгорнута виставка переможців районного заочного конкурсу фотографій "Мій рідний край", а також лауреатів І ступеня районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Чисті роси":
- Басової Ю., Філімонової О., Васильєвої К., учениць Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник Шаронов В.О.;
- Покори Є. (крівник Пірен Т.Д.), Калініної Н. (керівник Ілуца Г.М.), Демір Д. (керівник Бур*ян Н.Г. на базі Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст.),  вихованців Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості учнівської молоді;
- Іванова А., Проданова Д., Мончак М.,  вихованців гуртка (на базі Старотроянівської ЗОШ І-ІІІ ст.) Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, керівник Умірова Н.Ф.;
- Бондаренко Є., Бондаренко В., вихованців гуртка (на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, керівник Пилєва М.П.
- Комарової Т., Проніна О. , учнів Приморської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Кузьміна О.М.;
- Масленнікова В., вихованець гуртка (на базі Приморської ЗОШ І-ІІІ ст.) Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, керівник Кузьміна О.М.
 
         Усі учасники районного гала-концерту нагороджені дипломом відділу освіти райдержадміністрації, пам’ятними подарунками, які вручили: голова Кілійської районної державної адміністрації Грєков В.В., голова Кілійської районної ради Бойченко П.І., керівник відділу освіти райдержадміністрації Мергут С.І.
         Відділ освіти райдержадміністрації складає подяку:
- за професіоналізм, високий  рівень художньої майстерності, якісну підготовку учнів (вихованців) до ІІ (районного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси»  педпрацівникам навчальних закладів (художнім керівникам):
        Вилківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1:
  • Солопенко Г.Г., Унгаровій М.П., Циганковій С.В., Шаронову В.О.;
        Вилківський НВК « ЗОШ І –ІІІ ст.-ліцей”:
  • Волощук Т.І., Гоцай Л.С., Комєндантовій О.І., Маляренко Т.І., Тукало О.Л.;
            Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1-ліцей”:
  • Івановій О.П., Машлевській Л.Г., Нікольчевій С.І., Паніній С.А.,          Слукіній О.В., Терзі Т.А.;
            Кілійська ЗОШ І-ІІІ ст.№2:
  • Бурнусус Г.В., Кушнір Л.В., Малицькій О.І., Поляковій О.П.;
       Кілійський НВК « ЗОШ  І-ІІІ ст.№3-ліцей”:
  • Бєляєвій М.Г., Бурцевій М.О.,  Загрійчук М.В., Карадобрі С.В.,        Кукленко О.Т., Максименко Н.В.,  Мустепененко Л.І., Нерушіян Н.П.,        Новак С.М., Стефановій О.М., Терзіогло М.В., Філіній О.В., Штегеран І.П.;
       Кілійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія":
  • Івановій Н.Д., Степаненко К.С.;
        Десантненська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Талпі Г.К.;
        Трудівська ЗОШ  І-ІІІ ст.:
  • Василенко С.І., Котруці Н.З., Сас Т.А., Трохимчук В.С., Чумаченко О.І.;
         Приморська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Вікульєвій О.А., Комаровій О.О., Кудрявцевій В.І., Кутас Н.М.,          Муниці Н.Д.;
         Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Беженар Л.В., Черновій Н.О.;      
         Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Барган Д.К., Лєфтєр О.П., Одінцовій М.Д., Чебан П.М.;
         Приозерненська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Бизу О.А., Бежан С.Ф., Гаразі Д.П., Гаразі М.С.;
         Мирнівська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Лебедко А.М., Лебедко А.М., Носовій В.Г., Тимошенко О.Б.;
         Старотроянівська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Демір А.І.;
         Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст.:
  • Малій О.А., Ростріпі Л.В.;
         Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1:
  • Галановій Ж.В. Голубенко В.М., Зєнченко П.І., Руденко Л.В.,          Слободянюк С.В.;
         Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2:
  • Кутас Т.О., Сватаненко М.В.;
         Кілійська ЗОШ І-ІІ ст.  №6:
  • Гросу І.С., Ніколенко Л.А., Сайфуліній Н.Я.;
         Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитсадок»:
  • Єфіменко М.Г.;
          Новомиколаївський НВК ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»:
  • Гапєєву І.І., Талавірі Є.М., Токар Л.О.;
         Червоноярський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»:
  • Паладуці А.І.;
          Кілійський районний будинок дитячої та юнацької творчості:
  • Бужиловій Ю.О., Бур’ян Н.Г., Дєнєшкіній Д.О., Ілуці Г.М.,           Кузьминій О.М., Малій О.А., Пірен Т.Д., Пилєвій М., Уміровій Н.Ф.,   Шевченко О.І., Щетніковій В.І.;
          Вилківська дитячо-юнацька спортивна школа:
  • Голубовій М.Ф., Маріновій Н.П.:
         Кілійський районний будинок науково-технічної творчості учнівської
         молоді:
  • Демир А.І., Малій А.Р.;
         Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості:
  • Колесник А.Я.
 
 - за якісну підготовку та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнського   фестивалю-конкурсу «Чисті роси»:
- директору Кілійського районного будинку  дитячої та юнацької творчості Вишняковій Л.О..
 
 
Переглядів: 125 | Додав: 111111 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua