Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Формування у дітей дошкільного віку валеологічного світогляду щодо здорового способу життя
14:45
Формування у дітей дошкільного віку валеологічного світогляду щодо здорового способу життя
           Навчити дитину змалечку берегти своє здоров’я – завдання батьків і педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров’я, переконати у тому, що здоров’я кожного значною мірою залежить від способу його життя, сформувати поняття про те, що здоров’я – основа щастя людини.
            Великий педагог В. Сухомлинський писав: «Я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров’я дитини – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили».
            Відповідно до  річного плану роботи методичного кабінету відділу освіти та молодіжної політики райдержадміністрації 20 жовтня 2016 року на базі дошкільного навчального закладу «Зірочка» с. Ліски (завідувач Мотинга С.Г.) відбувся районний семінар-практикум для вихователів ДНЗ, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» за темою «Формування у дітей дошкільного віку валеологічного світогляду щодо здорового способу життя».
            Мета семінару-практикуму – визначити й  обгрунтувати теоретичні засади проблеми формування здорового способу життя дітей дошкільного віку; дослідити зміст, форми і  методи формування здорової компетентної особистості, окреслити можливості творчого використання позитивного педагогічного досвіду в вихованні здорової особистості  в сучасних умовах дошкільного закладу.
            Під час семінару присутні мали змогу ознайомитись з досвідом роботи педколективу ДНЗ «Зірочка» с. Ліски щодо формування у дітей дошкільного віку валеологічної освіти щодо здорового способу життя, який представила
Мотинга Світлана Григорівна, завідувач ДНЗ; переглянути комплексне заняття валеологічного спрямування «Крокуємо стежинками здоров’я» в старшій групі (вихователь Біленька М.С.).
           З метою підвищення теоретичних знань учасників семінару та обміну практичним досвідом щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій відбувся «круглий стіл», під час якого були розглянуті особливості формування культури здорового способу життя дитини дошкільного віку як одного із основного напрямку реалізації Базового компоненту дошкільної освіти; проаналізовано різні підходи до формування здоров’язбережувальної компетенції дитини; визначено деякі шляхи та засоби формування у дітей культури здоров’я.
        Відділ освіти та молодіжної політики райдержадміністрації (Мергут С.І.) складає подяку  завідувачу та педагогічному колективу ДНЗ «Зірочка» с. Ліски за якісну підготовку та творчий підхід у проведенні районного семінару-практикуму. 
 
Переглядів: 766 | Додав: 111111 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Графік прийому
Статистика
http://mon.gov.ua
http://pedpresa.ua
http://www.testportal.gov.ua
http://osvita.ua/
http://shodennik.ua
https://onlandia.org.ua